Sezonun Trend Rengi Mint ile Şıklığı Yakalayın

Sezonun Trend Rengi Mint ile Şıklığı Yakalayın

Sezonun Trend Rengi Mint ve Fuşya Kombini

Moda rüzgarları her sezon farklı renk, model ve detaylarla eser. Birçok giyim markası koleksiyonlarında sezonda ivme kazanan model ve renkler ağırlıkta olmak üzere çeşitli gruplarda tasarımlar yaparlar. 2013 İlkbahar – Yaz sezonunda tesettür giyim markalarının ve diğer bayan giyim markalarının koleksiyonlarına baktığımızda mint renginin ağırlığını görmekteyiz. Yazın canlılığını ve trendini gösteren bu renklerle sizler için şık bir kombin hazırladık.

Tesettürlü bayanların hanım hanıma gezmelerinde sade ve şık olmayı tercih eden stil sahibi hanımlarımız için mint rengindeki şık bir elbiseyi, beyaz bir ceket ve beyaz bir pantolonla tamamlayarak zarif bir tercih yapıyoruz. Mint rengine yakışan birçok yaz renkleri mevcuttur. Bizler bu kombinimizde fuşya rengini seçerek kombinimizde baskın renk olarak tercih ettik. Mint rengindeki şık bir topuklu ayakkabı ile fuşya bir çanta ve mint fuşya renklerini içinde barındıran bir eşarbı tercih ediyoruz.

Tarzınızla şıklığınızı göstermek istiyorsanız abartı bir takı yerine kombine yakışan sade ve zarif takıları tercih edebilirsiniz. Kıyafetleri tamamlayan en önemli unsurların başında aksesuar seçimlerimiz gelmektedir. Sizler de tercihlerinizi yaparken kıyafetinizin konseptine ve renklerine göre uyumlu bir görüntü sağlayabilirsiniz.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç
Yayın Editörü

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir