Sezonun Öne Çıkan En Şık Çizme Modelleri

Sezonun Öne Çıkan En Şık Çizme Modelleri

Çizme Modelleri 2014

2014 Çizme Modelleri

Sonbaharla özdeşleşen şık çizmeler biz hanımlar için kombinlerimizin en önemli parçaları arasındadır.

Çizme alışverişlerimizde, kararsız kaldığımız zamanlar da çoktur. Birçok farklı model arasında hala karar veremediyseniz bugün sizler için araştırdığımız sezonun öne çıkan en şık çizme modellerine bakabilirsiniz.

Çizme Modelleri 2014

Ayakkabı tercihinde kalite ve kalıp çok önemlidir. Yağmurlu bir günde su geçiren bir çizmeyi hiçbirimiz tercih etmeyiz. Ya da günün yoğun temposunda ayağımızı rahatsız eden çizmeler de bizi gün boyu huzursuz edecektir. Bu yüzden çizme seçimlerinizde dikkat etmeniz gereken birkaç önemli konuyu sizlerle paylaşacağız.

Çizme Modelleri 2014

Sivri burunlu ve topuklu çizmeler ne kadar şık görünse de kullanım ve rahatlık açısından en zor modeller arasındadır. Öncelikle nasıl bir beden yapımız varsa, ayaklarımızın da bir şekli ve yapısı vardır. Ayak şeklimize göre en uygun çizmeleri seçmeye özen gösterelim. Gerekirse farklı markalardan birçok çizme modelini deneyerek, bize en rahat olan çizmeyi tercih edelim. Giydikten sonra genişler düşüncesi çok yanlıştır. Ayakta oluşabilecek tüm rahatsızlıklara karşılık, ayak yapımıza göre çizme tercihlerimizde doğru numara ve kalıpları seçmek önemlidir.

Çizme Modelleri 2014

Topuksuz modeller ve daha sade tasarımlardaki çizmeler de şıklık ve konfor açısından daha çok tercih edilen modeller arasında gelmektedir. Özellikle spor kombinlerinizde bu modelleri daha çok tercih edebilirsiniz.

Çizme Modelleri 2014

Bununla birlikte dolgu topuk çizme modelleri de bu sezon tercih edebilecekleriniz arasında. Sezon şıklığınızı en şık çizme seçimlerinizle tamamlayabilirsiniz.

Çizme Modelleri 2014

Yorumlar

“Sezonun Öne Çıkan En Şık Çizme Modelleri” için bir cevap

  1. […] Kış mevsimi ile birlikte soğuklar artık iliklerimize kadar işlemekte. Kar, yağmur ve kuru ayaz kış mevsiminde soğuğu sevmeyen hanımların korkulu rüyası da diyebiliriz. Soğuktan korunmak için üst üste giyinmeyi tercih ederiz. Bununla birlikte tüm kombinimizle de şık görünmeyi öncelikle isteriz. İşte size şıklığın adresi diyebileceğimiz rahat kullanımı ve şık duruşu ile en zarif çizme modelleri. […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir