Sezonun En İyi Siyah Parçalarıyla Yaz Kombinleri Yapıyoruz!

Sezonun En İyi Siyah Parçalarıyla Yaz Kombinleri Yapıyoruz!

2022 Siyah Tesettür Giyim

Siyah giyinmek en başta bir tercihken sonrasında artık vazgeçilmez bir yaşam biçimi olmaya başlıyor desek abartmış olmayız. Bir kez alıştıktan sonra asla vazgeçemez yaz kış bu renge ait parçalarla dolaplarımızı doldurur kombinlerimize yer veririz.

Yaz aylarında hem siyah hem de yazlık bir görünüm oluşturmak ise biraz daha moda pratiği gerektirdiği kesin. İşte bu yüzden gelin sezonun en iyi siyah parçalarını yaz modu yüksek kombinler haline getirelim!

Yazlık Desenli Tesettür Gömlek

Normcore Siyah Gömlek

Geometrik Oversize Gömlekler

Konforlu ve cool bir görünüm için bol siyah pantolonları geometrik desenli oversize gömleklerle kombinlemeyi deneyin! Altına düz sandaletlerle cool görünüm ve konfor düzeyini yukarıya taşıyabilirsiniz!

Siyah Tesettür Yazlık Elbise

Normcore Siyah Elbise

Kat Kat Siyah Elbiseler

Kat kat elbiseler yaz ayının olmazsa olmazlarına giriyor. Siyah kat kat elbiseler ise tam bir joker denilebilir. Normcore 2022 koleksiyonundan seçtiğimiz siyah kat kat elbiseyi kombinlemenin en iyi yolu ise yazlık sandaletler, hasır çantalar ve bolca aksesuardan geçiyor.

Yazlık Siyah Tesettür Tunik

Normcore Siyah Volanlı Tunik

Yaza Sıcağında Romantik Siyahlar

Hem siyah olsun hem de romantik dursun diyenler için Normcore 2022 yaz koleksiyonunun volanlı ve nervür detaylı tuniği tüm yaz kullanılabilecek en iyi seçimlerden biri olacaktır. Beyaz pantolonlarla ya da desenli yazlık eteklerle dilediğiniz gibi kombinleyebileceğiniz bu tunik siyahtan vazgeçemeyenlerin yeni gözdesi olabilir!

Yazlık Siyah Desenli Uzun Elbise

Normcore Siyah Desenli Elbise

Çiçek Açan Siyah Elbiseler

Siyah rengini. yaza taşımanın en kestirme yollarından biri de içinde açık tonlarda çiçek desenleri olan parçaları tercih etmektir. Siyah üzerinde beyaz açan çiçeklerle siyah tutkunuzu yaşarken yaz mevsiminin romantik ve neşeli ruhunu da yakalayabilirsiniz.

Tesettür Çizgili Elbise Tunik

Normcore Siyah Çizgili Tunik
Normcore Siyah Çizgili Elbise

Sportif Siyahlar

Ve siyahtan vazgeçemem diyenler yaz mevsiminde mutlaka alışveriş listesine siyah beyaz çigilileri eklesin! Çizgili aşkını ayrıca kaleme almak gerekse de siyah dışında bir renk giyinemem diyorsanız stil dozunuzu çizgililerle yükseltebilir ve ister sneaker ister de sandaletlerle görünümünüzü tamamlayabilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir