Sezonun En Güzel Maksi Palto Modelleri

Sezonun En Güzel Maksi Palto Modelleri

2015 Sonbahar Kış Maksi Palto Modelleri

Geçen kış moda olan maksi paltolar bu sezon da ünlü markaların defilelerinde diz altında ve hatta ayak bileklerine kadar inen formlarıyla karşımızda. Gerek tonsürton konforunda gerekse 40’lı yılların cazibesinde kullanabileceğiniz paltolar sizi soğuktan koruyacak.

Farklı kalıp ve modellerde karşımıza çıkan paltolar farklı stilleri tek bir parçada birleştiriyor. Hemen hemen her türlü kombin ve tarza uyum sağlayabilme özelliği de maksi paltoları kurtarıcı haline getiriyor. Maksi palto modelleri anvelop, oversized, dar kesim ve benzeri kalıplarla bambaşka tarzları da öne çıkartıyor.

2015 Sonbahar Kış Maksi Palto Modelleri

Maksi palto kombinlerinizi günlük hayata adapte edebildiğiniz gibi gündüzden geceye geçişte, şık davetlerde de kullanabilirsiniz. Üstelik bunun için 2-3 paltoya da gerek yok. Tek paltonuzu farklı stillerde kullabanilmek için biraz aksesuar yeterli. Çantanız ve ayakkabınızı değiştirerek gündüz konforundan gece şıklığına geçebilirsiniz.

2015 Sonbahar Kış Maksi Palto Modelleri

Yalnız dikkat etmeniz gereken ufak bir nokta var; boyunuz. Evet, maksi parçalar çok şık, çok konforlu ama giyerken boyunuzu gözardı etmeyin. Zira olduğunuzdan daha kısa daha basık gözükebilirsiniz. Ortalama bir boya sahipseniz (1.60-1.70 cm) topuklu ayakkabı ya da botla kombinlemeniz daha uygun olacaktır.

2015 Sonbahar Kış Maksi Palto Modelleri

Uzun boyluysanız dilediğiniz kombini yapabilirsiniz. “Street Style” modasına uymak isterseniz sneaker’larla kombinlemenizi tavsiye ederim.

Peki ya kısa boylular? Boyunuz kısa ise biraz sihir yaparak tabii ki giyebilirsiniz. Tek renk ve koyu renk kıyafet uyumu ile hem daha zayıf hem de daha uzun bir duruşa sahip olabilirsiniz.

Hazırlayan: Munise Boz

Sezonun En Güzel Maksi Palto Modelleri-1
Sezonun En Güzel Maksi Palto Modelleri-2
Sezonun En Güzel Maksi Palto Modelleri-3
Sezonun En Güzel Maksi Palto Modelleri-4
Sezonun En Güzel Maksi Palto Modelleri-5
Sezonun En Güzel Maksi Palto Modelleri-6
Sezonun En Güzel Maksi Palto Modelleri-7
Sezonun En Güzel Maksi Palto Modelleri-8
Sezonun En Güzel Maksi Palto Modelleri-9
Sezonun En Güzel Maksi Palto Modelleri-10
Sezonun En Güzel Maksi Palto Modelleri-11
Sezonun En Güzel Maksi Palto Modelleri-12

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *