Sezonun Beklenmedik Renk Birlikteliği: Siyah + Kahverengi

Sezonun Beklenmedik Renk Birlikteliği: Siyah + Kahverengi

LC Waikiki Siyah-Kahve Asimetrik Tunik

Stil tabularını bir kez daha yıkılıyor! Kahverengi ve siyahın beklenmedik birlikteliği sezona bomba gibi düşüyor. 2019/2020 Sonbahar – Kış moda haftasında görücüye çıkan bu tezat uyum, vaktini beklemeden şimdiden trendler listesinde yükseliyor.

En İyi Örnek Fendi ve Louis Vuitton

Lacivertin siyahla birlikteliğine yeni alışanlar şimdi de siyahın kahverengiyle olan ikonik kombinasyonuna adapte olmalı. Aslında güçlü bir mazisi olan bu iki renk birlikteliğinin geleneksel bir alt yapısı var. Günümüze modernize olarak gelen favori birlikteliğin en güzel örnekleriyse Fendi ve Louis Vuitton markalarının gelecek sezon koleksiyonlarında karşımıza çıkıyor.

Zara Bomber Ceket

Farklı Dokularla Yükselen Uyum

Siyah ve kahverenginin bir aradaki mükemmel uyumunda, farklı dokudaki parçaların kullanılması dikkati çekiyor. Gelecek sezonun şimdiden trend olmuş bu ikonik birlikteliğini kullanmak isteyenler bu ipucunu akıllarda tutmalı. Siyah şifon ve deri kahverenginin eşleşmesi; Siyah trikonun süet kahveyle buluşması gibi…

Qooq Store Taba Treçkot

Üçüncü Bir Renk “Beyaz”la Akışkan Kombin

Sezonun beklenmedik renk birlikteliği siyah ve kahverenginin arkadaş canlısı olduğunu unutmayın. İkili baş başa kusursuz uyumu yakalarken üçüncü bir renkle geçişi kolaylaştırıyor. Bu renkse genellikle beyaz, ekru, sarı gibi açık tonları oluyor. Örneğin, kahve tonlarındaki bir trençkotu, siyah tişört, siyah şalla kombinleyecekseniz, diğer parçaları beyaz seçebilirsiniz. Özellikle güneşli günlerde bu ipucu çok işinize yarayacak.

Merve Dağlı Camel Hema Jile

Camel Jile – Merve Dağlı: Satın Al

Sportif Parçaları Resmileştiren İkili

Siyah ve kahverenginin birlikteliği, sportif parçaları bile klasik bir havaya büründürüyor. İkilinin bu özelliğini mesai saatlerine konforlu şıklık olarak adapte etmek de kolaylaşıyor. Günlük hayatta da rahat ve cool olmak istediğinizde bu ikili imdada yetişecek. Siyah bir tulumla eşleşen kahverengi blazer; kahverengi tulumla eşleşen siyah bir bluz konfor, cool’luk, resmiyet ve şıklık olarak geri dönecek.

Kahverengi Kemer-Çanta-Ayakkabı

Birlikteliğin Gücü Ayrıntıda Saklı

Siyah ve kahverenginin uyumu her zaman iki farklı kıyafetle yakalanmıyor. Zaman zaman renklerden biri ayrıntıda kendini göstererek, oldukça havalı bir kombinasyonu sağlıyor. Örneğin baştan aşağı siyah bir kombinde kahverengi ayakkabı ya da çantalar oldukça ikonik bir hava yakalıyor.

Touche Official Siyah Trençkot

Desenlerde Kendini Gösteren İkonik İkili

2019 yılında tabuları yıkmaya kararlı olan kahverengi ve siyahın uyumu, desenli parçalarda da hayat buluyor. Siyah zemin üzerinde yol alan kahverengi zincir desenler; siyah – kahve çizgili gömlekler, siyah – kahve ekose baskılar, vahşi hayvan desenleri ve dahası…

Noi Triko Ekose Kap

Bohem Stillerin Baş Rolleri

Fotoğraf albümlerini karıştırdığınızda mutlaka bu ikilinin bir mazisi olduğunu büyük annelerin kıyafetlerinde göreceksiniz. Bir yanı retro bir yanı bohem siyah ve kahve ikilisiyle stil oyunu oynamak da oldukça zevkli. Kahve ve siyahın süet, deri, şifon dokularla; püsküller ve kemerlerle bir arada olması havalı bir stilin baş rolleri için yeterli oluyor.

Selma Sarı Design Siyah Elbise

Siyah Elbise – Selma Sarı Design: Satın Al

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir