Sezon Trendlerinden Vintage Bir Kombin Önerisi

Sezon Trendlerinden Vintage Bir Kombin Önerisi

Vintage Kombin Trendi

Yine vintage bir elbiseye kombin yapmayı öneriyoruz sizlere. Biz kendimizce yeşilin özel bir tonu ile irili ufaklı çiçek motiflerini içeren beyaz beneklerin dikkat çektiği bir kumaştan oluşturulan yazlık bir elbiseye kombin yapacağız. Nostaljik bir hava içinde böyle bir elbiseye krem rengi bir ceket ve bir şık ayakkabı kombine edilebilir.

Böyle bir kombinasyona ipek ve gold bir şalı ilave edersek, tek kelimeyle hayranlık oluşturacak bir estetiği yakalamış oluruz.

Kombinimizde resmettiğimiz gibi, motifli gold bir yüzük, halkalı ve taşlı küpeler, zincirli ve taşlı bileklik, kolyemiz ve çantamızla birlikte klasik ve klasikliğin hakkını veren zarafet ve şıklığı bir arada olduğunu görebiliriz. Yaz kıyafetlerinin özelliği aynı zamanda kumaş olarak, inceliği, hafifliğiyle ilgili dokumasının işlevsel olmasıdır.

Bir kır gezisi, bir sahil yürüyüşü, bir yazlık evin terasında dostlarla bir arada yaşanan paylaşımlarda böyle bir kıyafetin aksesuarları zaman zaman değişebilmektedir. Nasıl rahat ediyor ve nasıl bir imaj çizmek istiyorsak; zaman ve mekanın ruhunu yansıtmamız açısından da önemlidir. Çünkü her kıyafet aynı zamanda da davranış biçimlerini de beraberinde getirecektir.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir