Sezon Trendi Terlikleri Kombinlerde Nasıl Kullanırız?

Sezon Trendi Terlikleri Kombinlerde Nasıl Kullanırız?

Sezon Trendi Terlikleri Kombinlerde Nasıl Kullanırız

Tatil bavullarından çıkıp şehre adapte olan terlikler, bu yaz hem sportif hem gösterişli stillerin cool tamamlayıcısı. Kavurucu sıcaklarda en serin fikirlerden olan terliklerin eski görünümlerini unutun. Tasarımcıların özenle şekillendirdiği terliklerin ne kadar sanatsal yorumlanacağına siz de şahitlik edin.

Birkenstock ve Crocs gibi markalarla adeta bir akım haline dönüşen terlikler, sınırlarını çoktan aştı. Fiyonklu ve mücevherli şık terliklerden topuklu terliklere, yüksek tabanlı terliklerden marakeş çarıklarına kadar herkesin tercihi haline dönüşen tasarımlar şimdi karşımızda. İşte birbirinden karakterli, sezonun sevilen trendi terlikleri kombinlerde kullanmanın ipuçları.

Sezon Trendi Terlikleri Kombinlerde Nasıl Kullanırız

Tatil Beldelerinde Havuz Terlikleri

Havuz başında, deniz kenarında ayak ucunuzda olacak terlikler, konforlarıyla rahat ettirirken renk ve detaylarıyla kendini sevdiriyor. Sudan zarar görmeyecek yapıda olan kauçuk tasarımlar, yaz ruhuna adapte oluyor. Üç boyutlu çiçeklerle süslenen, fiyonklarla şekillenen, mesaj veren yazılarıyla cool görünen tasarımlar terliklerin ne kadar havalı olabileceğini kanıtlıyor. Tesettür mayoların, çizgili sportif elbiselerin altında farkını ortaya koyacak terliklere şans verin.

Sezon Trendi Terlikleri Kombinlerde Nasıl Kullanırız

Fırfır Uçlu Elbise Altına Romantik Terlik

Tatil beldelerinden çıkıp şehre gelen terlikleri kullanmakta kararsız kalanlar, ya da bir türlü nerede kullanacağını bilemeyenler için en risksiz kombin, elbise ve terlik buluşması. 2017 yazında birçok farklı görünmle karşımıza çıkan etek ucu fırfırlı ve volanlı elbiseler dolaplarda çoktan yerini aldı. Bu şirin mi şirin elbiselerin altına da romantik terlikle oldukça yakıştı. Fırfır detaylı, ponpon aksesuarlı, önü kapalı ve hafif sivri tasarlanan ayakkabı görünümlü terlikler kombininize eşlik edecek.

Sezon Trendi Terlikleri Kombinlerde Nasıl Kullanırız

Kloş Eteklerin Altında Maskülen Terlikler

Kloş eteklerin havalı görünümlerine sivri uçlu maskülen terlikler çok yakışacak! Belden oturan volanlı eteklerin bilekte biten görünümleri tesettürlü kadınlar tarafından çokça sevildi. Tutku duyulan bu parçanın altına da maskülen havadaki terlikler çok yakıştı. Kloş eteğin feminen tavrına terliğin maskülen havası eklenince ortaya çıkan aykırı hava, cool bir duruşa imkan tanıyor.

Sezon Trendi Terlikleri Kombinlerde Nasıl Kullanırız

Şalvar Pantolonla Karakterli Terlikler

Son zamanların en konforlu parçaları arasına adını yazdıran şalvar pantolonlar, bol görünümleri, düşük ağları ve yüksek belleriyle rahatlıkta sınır tanımıyor. Bu karakterli parçalara ise karakterli terlikler yakışıyor. Şalvar pantolonlarla takım oluşturacak bir tunik ya da ceket uyumu yakalarken, şalınızla da terliklerinizin rengini aynı tutarak 2 renkli takım bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Sezon Trendi Terlikleri Kombinlerde Nasıl Kullanırız

Salopet Elbiselerle Mule Terlikler

Terliklerin gündüz geceye geçişine hazır olun. Mücevherlerle tasarlanan terlikler, ışıltılı görünümler derken terlikler şimdide topuklarıyla karşımızda. Mule denilen topuklu terlik modelleri feminen duruşlarıyla kombinleri geceye hazırlıyor. Mule terlikleri tulumlarla ya da salopet elbiselerle kombinleyerek havalı bir stil oluşturmak için beklemeyin. Bununla beraber salopet elbiseler ve jilelerin her görünümdeki terlikle farklı ve hoş bir siluet büründüğünü unutmayın. Henüz kurallarını yıkamayıp terlik görünümlerine uzak kalanlardansanız bu risksiz kombini deneyerek işe başlayabilirsiniz.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *