Sezon Trendi Punk ile Şıklığı Yakalayın!

Sezon Trendi Punk ile Şıklığı Yakalayın!

Punk Modası ile Gelen Abiye Şıklığı

Sezonun trendi Punk modasıyla şıklığı yakalayabilirsiniz. Rengarenk elbiselerden sıkılıyoruz artık diyorsanız; özel günler için, özellikle gecenin gizemini içinde saklayan kıyafetimiz olsun istiyorsak eğer, klasik bir elbisenin üst kısmında puantize edilmiş desenlerle marjinal bir resim oluşturabilirsiniz. Böyle bir marjinalliği yumuşatmak adına aksesuarlarınızı pırıltılarla tamamlayabilirsiniz.

Böyle bir elbiseye siyah bir ceket ve elbisemizin üst kısmında bulunan puantiyeye eşdeğer görüntüyü sağlayan zarif bir ayakkabıyı kombin edebiliriz. Aksesuarlarımız siyahın hakim olduğu elbiseye inat beyaz taşlarla süslü, pırlantalı yüzükler, küpeler, bileziklerden kombin edebiliriz. Çok hoş pırıltılı küçük ve zarif bir çanta da bu kombine yakıştıracağımız bir aksesuardır.

Böyle bir tesettür kombin için, ruh halimize göre rengini tercih edebileceğimiz ipek bir şal yeterlidir. Belki de siyah beyaza renk katacak ve siyah beyazı barıştıracak ve sıcaklık getirecek mor ya da vişne çürüğü bir şal kullanmak neden olmasın. Benim şal ile ilgili bu kombindeki favori rengim budur.

Marjinal diyebileceğimiz bir görsel için, duygu yoğunluğuna çeken bir ipek şal rengiyle bütün ifadeleri dengeleştirecektir.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir