Sezon Sonu İndiriminde Kaçırmamanız Gereken Tunikler

Sezon Sonu İndiriminde Kaçırmamanız Gereken Tunikler

Gestuel Design Füme Etamin Tunik - Neways Mavi Kot Tunik

Yaz mevsiminin bitmek üzere olması sezon sonu indirimlerini de beraberinde getirince, bu durum alışveriş yapmak için doğru zamanı kollayanların işine geldi. Hem bütçeyi hem yüzü güldüren fiyatlar, özellikle üniversiteye gidecek öğrencileri cezbetti. Her koşulda kurtarıcı olan tunikler ise sezon sonu indiriminde kaçırmamanız gereken parçalar arasında ilk sıraya yerleşti. İşinizi daha da kolaylaştırmak adına alışveriş sitemizden en çok tercih edilen, sezon trendi olan ve fiyatları da epey düşen tunikleri bir araya getirdik. Yeşil Topuklar ailesi olarak 2009 yılından bu yana her yaştan kadına tesettür giyim önerilerinde bulunduk. Tam 10 yıldır bizi takip edip, kombin önerilerimizi beğenenler ve bu ürünleri nasıl bulabiliriz diye soranlar için alış veriş sitemizi de aktif hale getirdik. Şimdi güvenli alışverişin 10 yıldır değişmeyen adresi olmanın haklı gururunu birlikte yaşıyoruz. “En şık tesettür tunikleri nereden bulabilirim?” sorusuna artık bir çoğumuzun cevabı Yeşil Topuklar oluyor. Güveniniz için tekrar teşekkür ettikten sonra uygun fiyatlarıyla olduğu kadar tarzınızı yansıtacak modelleriyle de beğeninizi toplayacak tunik modellerine gelin birlikte bakalım…

Neways Haki Tunik - MY CITY Bej Kiremit Bakır Triko Tunik

Renkler Sonbahara Hazır

Okulların açılmasına kısa bir süre kala ne giyineceğini şimdiden kara kara düşünen öğrenciler varsa bu harika tuniklere bir göz atsın deriz. Bileklere kadar uzayan boyu ve bol kalıbı ile gün boyu konfor sunacak ya da triko özelliğiyle düşen sıcaklıklara aldırış etmeyecek olan bu tuniklerin renkleri de sonbahara hazır.

He-Qa Pembe Naturel Tunik - Eda Atalay Haki Cep Detaylı Tunik

En Çok Rağbet Gören Tasarımlar

Yine gençlerin en çok rağbet gösterdiği modeller arasında uzun gömlek ve çizgili tunikler başı çekiyor. Esra Keskin Demir imzası taşıyan He-Qa marka pembe çizgili tunik ve Eda Atalay tasarımı olan cep detaylı haki tunik alışveriş sitemizde en çok tıklanan ürünler arasında.

Gestuel Design Yeşil Tunik - Nurbanu Kural Pudra Tunik

Dikkat Çeken Şık Detaylar

Sadece okula giden gençleri düşünmedik elbette. Özel günlerde kurtarıcınız olacak, şık detaylarıyla öne çıkan modelleri de bir tıkla kolayca satın alabilmeniz için deyim yerindeyse ayağınıza kadar getirdik. Arkasına işlenen nakış detayının gizemli duruşu dikkatlerden kaçmazken, fırfırın romantik bir hava kattığı da yadsınamaz bir gerçek olarak karşımıza çıkıyor.

Tavin Asimetrik Kesim Tunik - Eda Atalay Saks Ferace Tunik

Giy-Çık Konforunun Zirvesi

Etek ya da pantolon fark etmeksizin kombin kolaylığı sunan tunikler, asimetirik tavrıyla ilgi odağı oluyor. Eda Atalay’ın ferace tunik olarak tasarladığı model, giy-çık konforunu zirvede yaşatıyor. Etek ile hoş bir uyum sağlayan Tavin marka asimetrik kesim tunik ise oldukça makul fiyatı ve bir çok renk seçeneğiyle alışveriş sitemizde yerini alıyor.

Qubbe Çok Renkli Tunik - HE-QA Kavun Balon Kol Tunik

Yazlık Parçaları Sonbahara Uyarlayın!

Sezon sonu indirimlerinde kaçırmamanız gereken modeller arasına çiçek desenleri ve yaz meyvelerinden ilham alan renkleriyle dikkat çeken tunikler de giriyor. Böylece dolabınız sonbaharda bile çiçek açıyor üstüne bir de renkleniyor. 10 yıldır bizi takip edenler yazlık parçaları sonbaharda nasıl kombinleriz diye de dert etmiyor. Çünkü bu sorunun cevabının da burada olduğunu çok iyi biliyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir