Sevdiklerinizi Şaşırtacak Deneyim Hediyeleri

Sevdiklerinizi Şaşırtacak Deneyim Hediyeleri

Deneyim Hediyesi

Her şeyin hızla değiştiği bir dünyada yaşıyoruz. Teknolojiden seyahat biçimlerine kadar her şey ama her şey büyük bir hızla değişim gösteriyor. Son yıllarda değişimlere bir yenisi de hediye seçeneklerine geldi. Kişiselleştirilmiş hediyelerden sonra şimdi yepyeni bir hediye çeşidimiz daha oldu; deneyim hediyesi

Hayatınızdaki herkesi mutlu edecek bu deneyim hediyeleri her bütçeye uygun, farklı tarzlara ve karakterlere hitap eden seçeneklerle klasikleşen hediyelerden çok farklı. İnsanları mutlu etmek, yeni deneyimler kazanma ve ömür boyu hatırlanacak özel anlar oluşturma fırsatı vermek mottosuyla ortaya çıkan deneyim hediyelerinin Türkiye’deki en güçlü ismi ise bodo!

Bodo Deneyim Hediyesi

Bodo çeşitli kategoride ve her zevke uygun 1.500’den fazla alternatif sunan bir deneyim hediyeleri internet mağazası. 2009 yılından bu yana insanlara unutulmaz anılar sunarak rutin günleri rengarenk deneyimlerle dolduran bodo son yılların en keyifli hediye seçeneği.

Bodo Deneyim Hediyesi

Bodo ile Deneyim Hediyeleri!

Sıcak hava balonu yolculuğu, sanat atölyeleri, tadımlar, oyunlar, geziler, hafta sonu etkinlikleri, sanat dersleri, sürüş eğitimleri ya da tarihi atmosferde keyifli bir akşam yemeği… Sevdiğiniz kişinin karakterine göre yüzlerce deneyim hediyesi bododa sizleri bekliyor. Üstelik tüm bu deneyimleri özel tasarım hediye kutularıyla sunarken sevdiklerinizi iki kat şaşırtmış olacaksınız.

Kadınlara Özel Hamam

Bodo ile Deneyim Hediyesini Nasıl Alırım?

1. Adım Deneyim seçimi: Sitedeki tüm ürün yelpazesinden 1 ila 5 deneyimi hediye olarak seçebilirsiniz. Karar vermek zorsa, daha fazla seçenek ekleyip böylece alıcının neyi seveceğini kesinlikle tahmin edeceksiniz.

At Binme Eğitimi Deneyim Hediyesi

2. Adım Paketin Dizaynı: Hediyenin nasıl olmasını istersiniz? Özel tasarım hediye kutusu veya elektronik hediye kartını tercih edebilirsiniz. İkinci seçenekte bir tebrik notunuzu ekleyebilirsiniz.

Çikolata Yapım Deneyim Hediyesi

3. Hediyeyi satın Al: Hediye ücreti, setteki deneyim sayısına bağlı değildir. Eğer tek bir deneyim seçerseniz direkt onun ücretini ödemeniz gerekecektir. Birden fazla deneyim seçtiğinizde (en fazla 5) aralarından fiyatı en yüksek olanı ödemeniz gerekecektir. Hediye alacak kişi, setteki en pahalı deneyimi değil, ücreti daha düşük olan deneyimi kullanmak isterse, en pahalı deneyim ile seçtiği deneyimin ücretinin arasındaki farkını, bodo sitesinden başka bir deneyim almak için kullanabilir.

Yamaç Paraşütü Deneyim Hediyesi

4. Adım Seçtiğin hediyeler sevdiklerini şaşırtsın!

Hediyeyi vereceğiniz kişiyi iki kez şaşırtacaksınız: hediyeyi verdiğinizde ve hediyeyi deneyimlediğinde. Bunun için kutudaki en beğendiği deneyimi seçip siteden hediye kartını aktive edecek ve şaşırtan deneyimler dünyasına girecek.

Sormak istediğiniz başka bir şey var mı? Bunların yanıtları bodo.com/tr ‘de!

Yelkenli Gemi Deneyim Hediyesi

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir