Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Setrms 2014-2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Setrms 2014-2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Setrms 2014-2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Yeni sezonun kapıları açıldı. 2014 2015 sonbahar kış sezonu, tüm kadınların şıklıklarının yarıştığı bir yıl olacak. Setrms’te “Kış Güneşi” adını verdiği yeni koleksiyonuyla deyim yerindeyse şıklığa ayrı bir şıklık katacak.

Setrms 2014-2015 Sonbahar Kış Tunik Modelleri

Setrms, 2014 2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu ile kadınların tüm şıklığında önemli rol oynayacak markaların başında geliyor. Kendine has çizgisi, yılların getirdiği tecrübeli kadrosu ve kumaşlarında ki kalite ve özel doku Setrms’i tüm markalar arasından bir adım öne taşıyor. Setrms kadını bu kış, elegan bir duruşla adından söz ettireceğe benziyor.

Setrms 2014-2015 Sonbahar Kış Kap Modelleri

Setrms tasarımlarının ayrıcalığı

Setrms yeni sezon koleksiyonunun tamamına baktığımızda, tasarımlardaki fark edilen detaylar ilk dikkatimizi çekenler arasında. Kalitesi ve modelleri ile bu sezonda adından iddialı bir şekilde bahsettirecek olan Setrems, deri ve özel baskılı kumaşları, parça kumaşlarla oluşturulan modelleri ve aynı zamanda asitmetik kesim modern kalıpları ile ön planda olacak.

Setrms 2014-2015 Sonbahar Kış Uzun Etek Modelleri

Renkler enerjik ve canlı

Setrms 2014 2015 Sonbahar Kış koleksiyon temasına verdiği “Kış Güneşi” adıyla, soğuk havalarda modelleri ve renk seçimlerindeki farklılık, tüm kadınların içini ısıtacak bir kışın da haberini veriyor. Yaz sezonunda fuşya tonlarının albenisi, kış sezonunda yerini leylak tonlarına bırakıyor. Saks mavisini cazibeli renk ahengi ve diğer tüm canlı enerjik renkler Setrms koleksiyonunda modellerde hayat buluyor. Ayrıca siyah herzamanki asilliğini ve hakimiyetini koleksiyonda koruyor.

Setrms 2014-2015 Sonbahar Kış Abiye Modelleri

Kumaşların naif dokusu

Tasarımlar kadar kumaşın dokusu ve kalitesi çok önemli. Tasarıma gücünü veren kumaşın dokusudur. Yılların tecrübesini kumaş seçimlerinde de gösteren Setrms, müşterileri için dokunan özel kumaşlarla, modern ve cesur çizgisini bu kışta modellerine yansıtıyor. Ayrıca yün oranı yüksek hafif kumaşlar, Setrms’i tercih eden kadınlar için özel bir zarafet sunuyor.

Setrms 2014-2015 Sonbahar Kış Elbise Modelleri

Her ortamda, her zamanda Setrms

Biz kadınlar için günlük programlar, toplantılar, davetler, koşuşturmalar hiç bitmez. Bazen günün programına tamı tamına asla uyamayız. Setrms koleksiyonunda her ortamda, her zamanda rahatlıkla kullanabileceğiniz modellerin sayısı oldukça fazla. Şık davetler ya da düğünler için abiye elbiseler, ofis şıklığınızda etek ceket takımlar, günlük rutin hayatınızda etekler ve trençkotlar. Zamanın her anına uyum sağlayan Setrms koleksiyonu, bu sezon sizin de dolaplarınızda muhakkak kendisine yer bulacak.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *