Setrms 2013 Tesettür Mayo Modelleri

Setrms 2013 Tesettür Mayo Modelleri

Setrms-2013-Tesettür-Mayo-Modelleri-(5)

Setrms 2013 Tesettür Mayo Modelleri

Tesettür giyimin öncü markalarından Setrms, yaz tatili için tesettüre uygun mayo modelleri ile bu alanda da başarılı çalışmalara imzasını atıyor. Tesettürlü hanımların gerek denizde gerek havuzda rahatlıkla kullanımlarına uygun modeller tasarlayan Setrms tatil keyfine rahatlık, kolaylık ve aynı zamanda şıklık katıyor.

Setrms 2013 Tesettür Mayo Modelleri (2)

Yaza uygun canlı renklerin yanı sıra siyahtan vazgeçemeyenlere de alternatifler sunan Setrms, kumaş kalitesi ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Tesettür mayo alanında ki değişimlere ve gelişmelere ayak uyduran marka her yaştan her zevkten tesettürlü hanımlara hitap ediyor.

Setrms 2013 Tesettür Mayo Modelleri (3)

Dış giyimde gerek pardesü modelleri olsun gerek ferace modelleri olsun başarılı modeller çıkararak beğeni kazanan Setrms, elbise, etek, bluz ve gömlek modellerinde de yine aynı başarıyı haklı olarak kazanıyor. Bu sektörde ki başarısı kanıtlanmış olan Setrms tesettür mayo arayışında olanlara şık alternatifler sunarak bu başarısını daha da artırıyor.

Setrms 2013 Tesettür Mayo Modelleri

Setrms 2013 tesettür mayolarda ki kuvvetli çizgilerin, parlak renklerle birleşerek rahatlık ve şıklığı simgelediği modeller muhafazakar yaşamı benimseyenlerin tercihi oluyor.

Setrms 2013 Tesettür Mayo Modelleri (4)

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *