Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Serin Havalarda Nasıl Giyinmeli?

Serin Havalarda Nasıl Giyinmeli?

Yaza ait sıcak günlerin etkisi altında olsakta, sonbaharın soğuk günleri kapıda. Yeryüzü dengelerindeki hızlı değişkenlik, havaların birden mevsimsel özelliklerinin değişmesine de yol açıyor. Yeşiltopuklar editörleri olarak, sonbahar alışverişlerine henüz çıkmamış tüm takipçilerimiz için, kıyafetlerinde ilham olabilecek şık kombinler hazırladık. Soğuğun etkisini hissetmeden, serin havalara hazırlıklı olmakta fayda var.

Siyah Beyaz Kış Kombinleri

Ceket: Osman, Gömlek: Atlantique Ascoli, Eşarp: Leona

Siyahın kurtarıcılığı

Farklı formlar, göz alıcı desenler, sezonun en iddialı modellerinin renkleri ne olursa olsun, siyahın kurtarıcılığı herkes tarafından bilinmekte. Bu yüzden muhakkak siyah renkle kombin yapabileceğiniz minimal şıklıktaki modellere yatırım yapın. Günlük kombinlerinizin kurtarıcısı olan siyah renk her sezon, her mevsim, her yıl tüm trend renklerin en başında gelmekte.

Sonbahar Tesettür Giyim Kombinleri

Elbise: Rowne, Kaban: Stella Mccartney, Çanta: Chanel

Ara sezonlar

Tam da bu mevsimlerin ara sezon olduğu söyleyebiliriz. Ne yaz, ne kış. Havalar da aynı dengede. Bazen sıcak bazen aniden bastıran soğuklar. Böyle zamanlarda yazlık mı kışlık mı giyineceğiz. Bu da ayrı bir sorun. Yazlık yaptığınız kombininizde, anide gelebilecek soğuk havalara karşı kışlık bir dış giyimi yanınızda muhakkak bulundurun.

Gençlere Sonbahar Kombinleri

Etek: Michael Kors, Hırka: Vivetta, Panço: Tomas Maier

Genç stil

Anne kız hiçbir zaman aynı gardroptan giyinmiyor. Her yaş grubuna göre modellerdeki denge de değişiyor. Gençler kendilerine hitap edecek tasarımları giymek istiyor. Kot bir etek, üzerine pamuk şekeri tadında bir kazak bu kombinde birbirini tamamlayan muhteşem ikili. Sezonun trendleri arasında yer alan pançoyu, bu kombinimizi tamamlayan stil öğesi olarak düşündük.

Sonbahar Spor Tesettür Giyim Kombinleri

Hırka: H&M, Etek: Givenchy, Panço: Akne

Spor ve günlük şıklık

Spor ve günlük şıklık kavramından ilham alan parçalar, sade ve rahat formlardaki modellerde karşımıza çıkıyor. Siyah spor bir etek, uzun bir kazakla birleştiğinde tesettür çizgileri ölçüsünde şık bir kombin ortaya çıkıyor. Günlük koşuşturmacanızda ayaklarınızı rahat ettirecek ayakkabılar da bu kombinin en önemli öğesi. Trendy bir panço ise dış giyimde tercih edilecek şıklıkta.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *