Seraf Restaurant Anadolu Yemek Kültürünün Modern Temsilcisi

Seraf Restaurant Anadolu Yemek Kültürünün Modern Temsilcisi

Seraf Restaurant

Anadolu’nun kadim kültüründen gelen özünü yaşatmak için yola çıkan Seraf Restaurant, birbirinden lezzetli yemeklere yeniden hayat veriyor.

Özlem duyduğumuz lezzetler, bir türlü aynı tadı bulamadığımız yöresel yemekler… Seraf restaurant, Anadolu’nun eşsiz yemeklerini özgün yorumuyla birleştirip büyüleyici bir konseptte sunuyor. Anadolu yemek kültürünün modern temsilcisi Seraf, mevsime uygun olarak menüsünü değiştirirken, ağırladığı misafirlerine doğal ve sağlıklı lezzetler sunuyor.

Seraf Restaurant

Anadolu’nun dört bir köşesinde yetişen ürünler, mevsimine uygun olarak getirilerek Seraf’ın modern mutfağında usta şefler tarafından hazırlanıyor. Kendi toprağında yetişen ve mevsiminde toplanan sebzeler, otlayarak beslenen büyükbaş ve küçükbaş hayvanlardan helal usule uygun olarak kesilen etler, organik lezzetler, tatlılar misafirlere servis ediliyor.

Seraf Restaurant

İstanbul’un iş dünyasının merkezinde nar, zeytin, mandalina ağaçlarının gölgesinde yemek keyfi sunan ve modern mimarisi ile ilgi çeken Seraf Restaurant, şehrin ortasında bir vaha niteliği taşıyor.

Seraf Restaurant, 2.366 m2 üzerine kurulu teras ve kapalı alanı ile iş yemeklerinden özel davetlere kadar çeşitli etkinliklere de ev sahipliği yapıyor.

Seraf Restaurant

Seraf lezzetini eve taşımak isteyenler için mutfağındaki yöresel ürünlerini restaurantın alt katında bulunan Seraf Dükkanda satışa sunuyor.

Seraf Restaurant İletişim:

  • Adres: Mahamutbey Mah.Peyami Safa Cad.Doğukan Sok. No: 7 Bağcılar / İstanbul
  • Tel: 0212 465 55 05

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir