Sena Pektemek’ten Hülya Aslan’a Haftanın Dikkat Çeken Moda Instagramları

Sena Pektemek’ten Hülya Aslan’a Haftanın Dikkat Çeken Moda Instagramları

Sena Pektemek ve Sena Sever Kıyafet Modelleri

Hülya Aslan‘ın bayram stilinden Sena Pektemek‘in pazar alışverişi kombinine, geçtiğimiz haftanın en dikkat çeken moda instagramları merceğimiz altında!

Kimi yazın son sıcak günlerini değerlendiriyor, kimiyse sonbaharın serin havalarına hazır. Fenomenlerin şıklıktan sportifliğe geçiş yapan güçlü ve özgün stillerine gelin siz de göz atın.

Hülya Aslan Kıyafet Modelleri

@hulyaslan Hülya Aslan, bayram kombinine şıklıkla birlikte yüksek mertebe konfor getiriyor. Monokrom stiliyle özgün duruşunu ortaya koyan fenomen moda danışmanı, aksesuarları ve ayakkabılarıyla detaylara gizlenen şıklığı vurguluyor.

Büşra Yarar Kıyafet Modelleri

@bsrayarar ile Hülya Aslan’ı daha çok yanyana göreceğiz. İş birliğine imza atan ikilide, Büşra Yarar tasarlayacak, Hülya Aslan danışmanlık yapacak ve ortaya muhakkak renkli, genç, dinamik tasarımlar ortaya çıkacak.

Elif Doğan Kıyafet Modelleri

@elifd0gan sonbahara çokta hazır. Sezonun ipuçlarını yansıtan tasarımcı, trençkot ve yelekleriyle serin havaların kurtarıcılarını gözler önüne seriyor, yaptığı kusursuz kombinlerle de takipçilerini selamlıyor.

Merve Hifa Çağlar Kıyafet Modelleri

@mervehifa hazırladığı kapsül koleksiyonuyla “renk ve çizgiye ses ver!” diyor. Yeni sezona geçişte tam da ihtiyacımız olan trençkot ve yelek tasarımıyla karşımıza çıkan modacı, yüzlerce beğeniyi hak ediyor.

Meryem Merve Batu Kıyafet Modelleri

@meryemmervebatu tek parça mavi elbisesiyle rahatlıkla beraber yüksek şıklığı sergiliyor. Sezonun modası olacak bol kol detayıyla binlerce beğeni toplayan tasarımcı, zarif duruşundan ödün vermiyor.

Palindromm Instagram Kıyafet Modelleri

@palindroom her hafta olduğu gibi geçtiğimiz hafta da yüzleri güldüren ve içinize neşe katan paylaşımlarını eksik etmedi. Eğlenceli tavrıyla olduğu gibi stiliyle gücünü vurgulayan tasarımcı, siyahlar içinde fazlasıyla cool!

Sena Pektemek Kıyafet Modelleri

@senapektemek geçtiğimiz hafta apayrı iki kombinle takipçilerinin karşısında. Özel bir gecede giydiği mavi elbisesi, tamamladığı siyah aksesuarlarıyla oldukça şık.

Sena Pektemek Kıyafet Modelleri

Ayrıca “onun yerini hiç bir market tutmaz” dediği pazar alışverişinde tercih ettiği trençkotu ve babetiyle de rahatı oldukça yerinde görünüyor.

Sena Sever Kıyafet Modelleri 2016

@senaseveer instagramı en aktif kullananlardan. Özel gün şıklığı, sportif stiller, sonbahar kombinleriyle neredeyse her anın parçalarını üzerinde görmek mümkün. 10 bine yakın beğeniyle de sürekli şıklığını kanıtlayan Sena Sever, gördüğü ilgiyi hak ediyor.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir