Şehrin Yeni Lezzet Durağı: Kubbe Çikolata

Şehrin Yeni Lezzet Durağı: Kubbe Çikolata

Alkolsüz Mekanlar Kubbe Çikolata

İstanbul’da her damak zevkine uygun bir mekan bulmak mümkün. Ancak isteğiniz tam olarak keyifli ve huzurlu bir mekanda gerçekten lezzetli bir şeyler yemek ve içmek ise sizi şehrin en yeni ve en gözde lezzet durağıyla tanıştıralım; Kubbe Çikolata.

Leziz çikolataların birbirinden farklı ve orijinal tabak ve bardaklarda sunulduğu Kubbe Çikolata’nın, huzur veren iç dekorasyonu , sıcak, sakin, konforlu ve temiz bir atmosferi vurguluyor. Çikolataların ön planda olduğu mönüde meyve çayı seçenekleri de mevcut.

Alkolsüz Mekanlar Kubbe Çikolata

Neden Gitmeli?

Fatih Şehremini Mahallesi’nde ve Üsküdar Küçük Çamlıca Mahallesi’nde olmak üzere iki farklı şubesiyle hizmet veren Kubbe Çikolata‘ya gitmek için en iyi sebep tadına doyamayacağınız harika tatlıları ve deneyimleyince bir daha vazgeçemeyeceğiniz taze kahveleri. Unutmadan belirtelim ki Kubbe Çikolata & Kahve’nin her iki şubeside sabah 10.00 ‘dan gece 01:00 ‘a kadar hizmet veriyor.

Alkolsüz Mekanlar Kubbe Çikolata

Ne Yemeli?

Adından da anlaşıldığı gibi burası bir çikolata cenneti! Buraya geldiğinizde çeşit çeşit çikolatalardan seçtiklerinizi -seçim yapmak biraz zor olacak- deneyin.Ancak mutlaka ve mutlaka Paris Brest tatlısının tadına bakmadan dönmeyin.

  • Kubbe Çikolata & Kahve
  • Adres: Şehremini Mah. Başvekil Cad. No: 52/B Fatih
  • Adres: Küçük Çamlıca Mah. Kısıklı Cad. No: 126/2 Üsküdar

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *