Şehrin Saklı Bahçesi: Hide Arnavutköy

Şehrin Saklı Bahçesi: Hide Arnavutköy

 Hide Arnavutköy

Arnavutköy; rengarenk cumbalı evleri, butik mağazaları, dekorasyonlarıyla dikkat çeken restoranları ve yürüdükçe  içinizi açan sahili ile İstanbul’un sevilen rotalarından biri. Burada boğaz havasını hissedebileceğiniz sakin ve kendine has dekorasyonu ve yemyeşil geniş bahçesi ile harika bir mekan keşfettik. Ara sokaklarda çok güzel bir bahçesi bulunan bu tatlı mekan; Hide Arnavutköy.

Café Hide Arnavutköy Bahçe

Arnavutköy’ün Saklı Bahçesi

Dışarıdan büyük duvarlarla çevrili, içinde güzel eski bir yapı ve kocaman ağaçların olduğu bahçe… İşte Café Hide, 2020 yılından beri saklı ve gizemli bahçesinde misafirlerini ağırlıyor. Arnavutköy’ün bu gizli ve büyük bir bahçesinde günün her saatinde arkadaşlarınızla buluşup farklı lezzetler denemek büyük keyif veriyor.

Cafe Hide

Yalın Bir Tasarım

Akdeniz mimarisinden esinlenen mekanda yalın bir tasarım anlayışı hakim. Pastel tonlarının ağırlıkta olduğu son derece ferah bir atmosfere sahip.

Bahçedeki ağaçların huzur veren enerjisi, şehrin gürültüsünden uzak, sakin bir nokta arayanları mutlu ediyor.

Cafe Hide Menü

Cafe Hide’da Ne Yenir?

Misafirlerini şehrin karmaşasından uzaklaştıran ve adeta İstanbul’da değilmiş gibi hissettiren Hide’ın mevsimsel olarak değişen menüsü, Fransız ve Amerikan mutfağı yönünden zengin. Kahvaltı ve öğle yemeği ağırlıklı lezzetlere taptaze bakery ürünleri, günlük hazırlanan tatlılar ve taze çekilmiş kahveler eşlik ediyor.

Cafe Hide Kahvaltı ve Tatlı

Hide’da Kahvaltının Yeri Apayrı

Şık sunumlarıyla dikkat çeken lezzetli kahvaltı seçenekleri, fine-casual tarzını yansıtıyor. 09.00-16.00 arasında sunulan kahvaltı menüsünün gözdeleri croque madame, trüf ve emmental peynirli Fransız omleti ve French toast. 12.00-20.30 arasında sunulan öğle yemeği menüsünden ise shrimp taco, burrata kuskus risotto ve Mexican burrito bowl’u deneyebilirsiniz.

Café Hide Arnavutköy Bahçe

Vegan ve glütensiz beslenenler için bowl ve salataların yanı sıra rawbar, rawball gibi seçenekler de mevcut. Yemeklerinize ise smoothie ve juice çeşitleri eşlik ediyor.

Café Hide

  • Café Hide İletişim:
  • Adres: Arnavutköy Mahallesi, Arnavutköy Dere Sokak No:8 Beşiktaş / İstanbul
  • Telefon: 0212 257 79 00
  • Çalışma Saatleri: Pazartesi Kapalı / Salı – Pazar: 09:00 – 21:00

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir