Şehrin En Lezzetli Burgeri Virginia Angus’ta!

Şehrin En Lezzetli Burgeri Virginia Angus’ta!

Alkolsüz Mekanlar Virginia Angus

2009 Yılında M. Burak Altay’ın Türkiye’de %100 yerli olan nitelikli et üretimi için Angus yetiştirilmesi ve bu alanda meslektaşlarına örnek olma hayali ve amacıyla hayvancılık sektörüne yatırım yapmasıyla tohumlarını ektiği Virginia Angus, 2011 yılının Haziran ayında Eminönü’nde 110 senelik adresinde hayat buldu.

Virginia Angus, kısa sürede tamamı kendi çiftliğinden olan Black Angus’ların yanı sıra çözüm ortaklarıyla tedarik ettiği lezzet harikası etleri ile müşterisinden kabul gören bir lezzet durağına dönüştü. Et lezzeti yönünden Angus eti en kaliteli cinslerin başında gelendir. Kas lifleri arasında yağın dağılımı yani mermerleşme çok homojendir. Etin lezzeti buradan gelmektedir. Angus ırkı gelişmesi ve diğer özellikleri kadar lezzetli etiyle de ünlüdür.

Alkolsüz Mekanlar Virginia Angus

İstanbul’da iki farklı noktada hizmet veren Virginia Angus ile burger anlayışınız tamamen değişecek! Burger’in sağlıksız bir yiyecek olduğunu düşünenler ve sırf bu yüzden yemek listesinden çıkaranlar burada gönül rahatlığıyla burger lezzetlerini tadabilirler. Son derece özenle hazırlanan burger’larla hala tanışmadıysanız, çok şey kaybediyorsunuz.

Alkolsüz Mekanlar Virginia Angus

Mekânın kendi ürettiği beyaz susamlı ekmekler ise şahane! Burger’ların yanında gelen patates kızartması da bildiğiniz hazır ürünlerden çok uzak, taptaze ve nefis baharatlarla lezzetlendirilmiş. Gerek lezzet, gerek kıvam olarak bir hayli başarılı olan Virginia Angus’da hamburgerler çeşit çeşit. Ayrıca nefis ızgara seçenekleri ve sucuk sevenler için mangalda gurme sucuk tabağı mevcut.

  • Virginia Angus Eminönü
    Adres: Uzunçarşı cad. No: 136, Mercan / Eminönü İstanbul
    Tel: 0212 528 38 08
  • Virginia Angus Nişantaşı
    Adres: Halaskargazi mah. Valikonağı cad. Kuyumcu İrfan sok. No: 8 Nişantaşı İstanbul
    Tel: 0212 234 15 25

Alkolsüz Mekanlar Virginia Angus

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir