Roman 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Roman 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Roman 2015 İlkbahar Trençkot Modeli

Dünya markalarının yanısıra tüm markaların İlkbahar-Yaz koleksiyonları yüzünü göstermeye başladı. Bugün sizler için seçtiğimiz ürünleriyle Roman markasının İlkbahar-Yaz koleksiyonunu inceleyeceğiz.

Roman 2015 İlkbahar Brokar Ceket Modeli

Kaplar tesettürlü bayanların vazgeçilmez parçalarından olmuştur. Roman yine farkını ortaya koyarak altın ve siyahın mükemmelliğine dikkat çekiyor.

Roman 2015 İlkbahar Bluz Modelleri

Bahar kapıda! Çiçekli parçaların raflarda yerlerini almasıyla baharın geldiğini görüyoruz. Bahar çiçekleriyle bezenmiş bu gömleği siyah bir daire etek ile rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

Roman 2015 Brokar Ceket Modelleri

Bütün bahar renkleri bir arada! Sarı, yeşil, turuncu ve ekru gerçekten harika görünüyor. Bu kap, gerek renk gerekse kumaş bakımından harika bir seçim olacak.

Roman 2015 İlkbahar Gömlek Modelleri

Renk renk şifon gömlekler baharın vazgeçilmezi! Roman da renk renk gömlekleri ile dikkatleri üzerine topluyor.

Roman 2015 Tunik Modelleri

Şeker pembesi bir trençkot düşünün, işte bu! Hemen hemen her kombinize rahatlıkla uyum sağlayacak bu trençkot, daire etekler ile kullanıldığında ortaya harika bir görüntü çıkacak.

Roman 2015 İlkbahar Bluz ve Gömlek Modelleri

Önü kısa arkası uzun, asimetrik kesim gömlekler tesettürlü bayanların anahtar parçası olmuştu. Baharda da bu tip gömleklerin bütün çeşitlerini fazlasıyla göreceğiz. Sizde bu renk bir yakasız gömlek tercih edebilirsiniz.

Yorumlar

“Roman 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu” için bir cevap

  1. Merve dedi ki:

    çok hoş kombinler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir