Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Roman 2010 Kış Koleksiyonu

Roman 2010 Kış Koleksiyonu

roman 2010 koleksiyonu 4

ROMAN’ın 2009/2010 Sonbahar Kış koleksiyonu; modern, özgür ve yenilikçi tarzı ile yeni sezona şık bir yorum katıyor. 80’ler modasına serenat yapan Roman; bu aşırılıklar döneminin ruhunu, keskin hatlı güçlü omuzlara sahip ceketler, fermuarlı ve işlemeli elbiseler, pilili pantolonları ile modernize etti.

Günün her saatinde giyinilebilen geniş ürün yelpazesiyle farklı seçenekleri bir arada kullanacak olan Roman kadını, modanın en yaratıcı ve sınır tanımaz dönemi olan 80’lerin etkisiyle; bu kış elegan, kendine güvenen ve iddalı tavırlarıyla dikkatleri üzerine topluyor.

roman 2010 koleksiyonu 6

Sezonun en önemli parçaları olan leopar, animal print, vatkalar, payetli bluzlar, kontrast renkler ve bol aksesuarlar koleksiyonda yoğun olarak kullanıldı.

roman 2010 koleksiyonu 3

Roman, 2009/2010 Sonbahar Kış koleksiyonunda Glam Chic bluzlar, kaban ve ceketlerdeki keskin omuz hatları ile adeta 2010’un 80’lerini özetliyor. Ofis için olduğu kadar gece için de ideal olan Roman’ın klasik takım elbiseleri bu sezon da son derece sofistike ve şık bir görüntü yaratıyor. İster nötr bir renk ile ister simsiyah yada desenli bir bluz ile etek ve pantolon ceket takımlar zamansız bir şıklığa sahip…

roman 2010 koleksiyonu 1

40’lı ve 60’lı yıllara yoğun bir şekilde göndermede bulunan tüvit parçalar ise Roman koleksiyonunun en işlevsel ve pratik çözümleri arasında yer alıyor. Siyah ve gri tonların yanı sıra sezonun önemli renkleri olan kırmızı, mor ve asit yeşili koleksiyona hakim olan renkler arasında…

roman 2010 koleksiyonu 2

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *