Renklerin Dansı Aker Eşarplarda!

Renklerin Dansı Aker Eşarplarda!

Renklerin Dansı Aker Eşarplarda!

Bahar geliyor, ağaçlar tomurcuklanıp çiçekler topraktan çıkmaya başlıyor. Kışın adeta uyuyan tabiat yeniden canlanıyor. Renkler; tüm canlılığıyla boy göstermeye, bir çiçekten, bir ağaca rüzgarla birlikte adeta dans ederek uçuşmaya başlıyor.

Her baharda olduğu gibi Aker Eşarplar da tabiatın doğasına uyum gösteriyor. Kışın koyu renklerinin aksine capcanlı, rengarenk desenlerle tabiata karşılık veriyor. 2010 İlkbahar-Yaz Aker koleksiyonu okyanusların rüzgarıyla, turkuazın, yeşilin, mavinin her tonuyla, çiçeklerin kırmızısını, sarısını, pempesini harmanlıyor. Bahara ayrı bir canlılık, ayrı bir dinamizm katıyor…

Bu sezon Aker koleksiyonuna iki koleksiyon daha eşlik ediyor. Aker Onyedi ve Sultan Serisi. Aker Onyedi, çok daha genç bir koleksiyon. Sultan Serisi ise Osmanlı’nın klasik desenleri ile hazırlanmış, yaz davetlerinin en gözde aksesuarları olmaya aday bir koleksiyon. Aker’de her zevke, her beğeniye göre bir eşarp bulmak mümkün. Hatta zor olanı tercih yapması.

Aker’i tüm diğer eşarp markalarından ayıran kalite farkı ise artarak devam ediyor. Dünyada ilk kez su ve leke tutmayan ipek eşarp üretimini gerçekleştiren Aker sayesinde, artık beğenerek aldığınız ipek eşarplarınızı, yağmur suyu ve lekelerden korkmadan, ilk günkü güzelliğiyle yıllarca kullanabileceksiniz. Parlaklığı, desenlerinin netliği, elde işlenen kenarları, kokusu ve kansorejen olmama özellikleri de Aker eşarpları ön plana çıkaran diğer konuların başında geliyor.

Aker 2010 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu, önceki koleksiyonlarda olduğu gibi zarafete kendine özgü bir tanım kazandırıyor. Modanın değişkenliğinde kaliteye önem verenlere duyurulur.

aker 2010 eşarp modelleri

Yorumlar

“Renklerin Dansı Aker Eşarplarda!” için 4 cevap

  1. yeni sezon eşarplarmı acaba bunlar?

  2. asiye dedi ki:

    lacivert renginde olan eşarbı beğendim 😉 yesi sezon olmalı

  3. Işıl Işıl dedi ki:

    çok çok farklı eşarp markaları çıktı ama nedense akerden vazgeçemedim öyle çok marka takıntımda yok

  4. seahat ateş dedi ki:

    eşarplar güzel insanlar güzel….. tek hata o saçlar fırlmış önden oldumu şimdi..resimlerde tek anormallik o başka yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir