Ramazanın Ruhuna Uygun 5 Mütevazı Giyim Önerisi

Ramazanın Ruhuna Uygun 5 Mütevazı Giyim Önerisi

Pure 2019 İlkbahar Yaz Koleksiyonu Tesettür Giyim Modelleri

On bir ayın sultanı Ramazan’da kıyafet seçimlerine her zamankinden biraz daha özen göstermek gerekiyor.

Bu ayın ruhuna uygun sade ve bol parçalarla; aşırıya kaçmadan mütevazı bir stili yakalamak en güzel kombin tercihi. Gelin siz de konforu, şıklığı ve sakinliği sunan 5 giyim önerimize bir çırpıda göz atın.

Tuğba Venn 2019 İlkbahar Yaz Kap Modelleri

Etek & Uzun Ceket ile Tek Renk Sadeliği

2019 ilkbahar yaz sezonunun en mütevazı ikililerinden biri olan etek ve uzun ceketler, Ramazan ayının ruhuna çok yakışacak. Hatta bu ikiliyi zaman zaman bol pantolon – tunik ve uzun ceket şeklinde görmeniz de mümkün. Tek renk görünümleriyle takım ruhunu yakalayan bu parçalar, oldukça sade, sakin ve bir o kadar şık. Kemerler, sivri burun babetler, ikonik çantalarla bu minimalist kombini iftar davetlerine de uyarlamanız mümkün.

Kuaybe Gider 2019 Elbise ve Trençkot Modelleri

XL Elbise Zamanı

Dünya modası 2019’da XL elbiselerin hakimiyetine girdi. Hal böyleyken tesettürlü kadının işi de kolaylaştı. MaxMara, Coss, Zara, Mango ve daha birçok markada bulacağınız ferah elbiseler; Zühre, Tuğba Venn, Kayra gibi tesettür giyim markalarında da her zamanki gibi geniş yer buluyor. Neredeyse vücutla temas kurmayacak bolluğa ulaşan elbiseler, Ramazan ayının ruhuna en yakışan parçalardan biri. Bu konforlu tasarımlar, pardösü, ceket, kaftan, kimono gibi dış giyim parçalarıyla da iyi bir ikili oluyor.

Zühre 2019 İlkbahar Yaz Pileli Şifon Etek ve İpek Bluz

İftar Davetlerinde Pileli Şifon Etek & İpek Bluz

İftar davetlerinde şık gözükmek isterken Ramazanın mütevazı ruhunu da ters düşmeyin. Bunun içinse sezonda kendine geniş yer bulan pileli şifon etekler imdadınıza yetişecek. İpek bluzlarla eşleşerek hem şık hem minimalist bir görünüm yakalayan pileli etekler, ister mule ayakkabılar ister kısa kalın topuklu ayakkabılarla tercih edin.

Tuğba Venn 2019 İlkbahar Yaz Ferace Modelleri

Ramazana En Yakışan Parça: Ferace

Tesettür giyim koleksiyonlarında bu sezon feraceler modern çizgileriyle bir adım öne çıkıyor. Ramazanın mütevazı ruhuna en yakışan parça olan ferace, Zühre, Kayra, Tuğba Venn gibi tesettür markalarıyla beraber Özsarıçam, Kadriye Baştürk gibi tasarım parçalar üreten butik markaların da koleksiyonlarında yerini aldı.

Setrms 2019 İlkbahar Yaz Pardesü Modelleri

Elbise Havasındaki Pardösüler

2019 ilkbahar – yaz tesettür giyim koleksiyonlarında pardösüler modernleşerek karşımıza çıktı. Konforu merkeze alarak tasarlanan pardösüler artık eskisi gibi dar ve sıkıcı değil. Yaza uygun ince dokularla, kalıp gibi durmayan akışkan kumaşlarla şekillenen bu parçalar, Ramazana çok yakışacak. Maksi boyları, fermuarlı modelleri, sıkı düğmeleri, bel büzgüleri ve birçok farklı detayıyla neredeyse bir elbise halini alan pardösüler bu ayın mütevazı ruhunu yakalarken; şık ve konforlu bir seçenek sunuyor.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir