Ramazan Bayramına Özel 4 Farklı Elbise Kombini

Ramazan Bayramına Özel 4 Farklı Elbise Kombini

Zeynep Karadeniz'in Gülşen Üstün Tasarımı Elbisesi ve Sena Sever'in Kadriye Baştürk Tasarım Elbisesi

Sezonun renk ve trendlerini yansıtan birbirinden harika elbise tasarımlarıyla, bayrama yakışır tesettür kombinler yapmaya ne dersiniz? Ulaşılabilir markalardan seçtiğimiz elbiselerle, hem konforlu hem şık bir stili yansıtmanız mümkün. Gelin Ramazan bayramına özel göze çarpan 4 farklı elbise kombiniyle, ne giysem derdini ortadan kaldırın.

Su Yeşili Elbiseyle Su Gibi Kombin

2019 ilkbahar – yaz sezonuna okyanus renklerini taşıyan su yeşili, mint, turkuaz gibi tonlar bayrama da şıklık getirecek.

Zeynep Karadeniz'in Quay Official Markasından Seçtiği Su Yeşili Elbise

İnstagram’ın moda hesaplarından biri olan Zeynep Karadeniz’in Quay Official markasından seçtiği su yeşili elbise de bunlardan biri. Kendinden desenli aynı renk pamuklu Shantuq marka şalla kombinlediği elbisede, kalan tüm detayla natürel tonlardan oluşuyor. Siz de henüz tatile gitmeden denizin ferahlığını stilinize yansıtmak istiyorsanız maviyle yeşil arası gidip gelen tonlarla nude birlikteliklikler yaparak minimal bir şıklık ortaya koyabilirsiniz.

Sena Sever'in Kefta Marka Elbise ile Yaptığı Kombin

Yüzde Yüz Natürel Kombin

Ramazan bayramında şıklığı yakalarken doğallıktan ödün vermek istemeyenleri, yüzde yüz natürel kombinler yapmaya davet ediyoruz. Pamuklu elbise ve şallar, hasır çanta ve ayakkabılar, toprak tonları ile yeşillerle buluşunca ortaya tam anlamıyla organik bir stil çıkıyor. Sosyal medyanın sevilen isimlerinden biri olan Sena Sever’in Kefta marka elbise ile yaptığı kombin de sade ve şık natürel bir stil ortaya koyuyor. Bej rengi elbisenin Moda Kaşmir marka pamuk şalla yakaladığı doğal hava, hasır çantayla da güçleniyor. Bayrama çok yakışacak bu ve benzer tarzda bir görünümle siz de minimalist şıklığı yakalayabilirsiniz.

Zeynep Karadeniz'in Gülşen Üstün Tasarımı Elbisesi

Minimal Elbiselerle Şık Birliktelikler

Belden bağlamalı A kesim modeller, dökümlü krep kumaşlar, nude renk tonları… Bayramda ve diğer her zaman dolaplarda olması gereken bu tasarım, bir araya geldiği parçalarla kendini buluyor. Nude tonlardaki krep elbisenin, kendine yakın tonlardaki ince topuklu ayakkabılar, zincir askılı kutu çantalar ve pembe tonlarındaki ipek şallarla eşleşmesi bu stilin minimal düzeydeki şıklığını garantiliyor. Zeynep Karadeniz’in Gülşen Üstün tasarımı elbisesi ve aynı kombinde kullandığı şık çanta ve ayakkabılar da buna bir örnek.

Sena Sever'in Kadriye Baştürk Markasından Etek Ucu Pile Detaylı Jile Kombini

Jilelerle Monokrom Stil

Bayram kombinlerine siyah – beyaz klasik uyumlar çok ama çok yakışıyor. Hele ki bu klasik uyumları sıra dışı hale getirecek tasarımlar, en güzel silüeti ortaya çıkarıyor. Kadriye Baştürk markasının etek ucu pile detaylı jilesi de bilindik renk uyumlarını farklı şekilde kullanmanızı sağlayacak parçalardan biri. Krep dokulu fular yakalı beyaz bluz ile kombinleyeceğiniz siyah jileniz, hem bilindik monokrom birlikteliği sağlayacak hem de farklı detaylarıyla bilinenin aksine şık bir duruşu. Bu kombine eşlik edecek ipek ya da krep şallar, kısa blok topuklu ayakkabılar bayramda mütevazı ve karakterli şıklığa kavuşturacak.

Moda Editörü Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir