Rahat ve Şık Çizme/Bot Modelleri

Rahat ve Şık Çizme/Bot Modelleri

2014 Bot ve Çizme Modelleri İpekyol

Kış mevsimi ile birlikte soğuklar artık iliklerimize kadar işlemekte. Kar, yağmur ve kuru ayaz kış mevsiminde soğuğu sevmeyen hanımların korkulu rüyası da diyebiliriz. Soğuktan korunmak için üst üste giyinmeyi tercih ederiz. Bununla birlikte tüm kombinimizle de şık görünmeyi öncelikle isteriz. İşte size şıklığın adresi diyebileceğimiz rahat kullanımı ve şık duruşu ile en zarif çizme modelleri.

Çizme modellerinde bize göre önce çizmede kalıba dikkat etmeniz gerekmektedir. Ayağınızın içinde ne kadar çok rahat edeceği bir model seçerseniz, gününüz o derece keyifli ve rahat geçecektir. Özellikle topuklu çizme modellerinde, tercihinizi çok uzun topuklu modellerden yana değil, daha kullanışlı olması açısından orta standartlardan bir topuk boyutunu tercih etmenizi öneriyoruz.

İpekyol’un birbirinden şık bot ve çizmelerinden derlediğimiz videomuzu izleyin!

Her yeni sezon hanımların rahat ayakkabı tercihlerindeki talep artışlarından dolayı, firmalar da tasarımlarında şıklık kadar rahatlığa da daha çok dikkat etmekteler. Zaten bu düşünce ile tasarlanan platform topuklar hanımların kurtarıcısı da olmuştur. Sizler de şık ve rahat modelleri seviyorsanız platform topuklu modelleri tercih edebilirsiniz.

Çizme modellerinde deri tasarımlar kadar, süet ve rugan tercihi ile üretilen şık modeller de hanımların beğenisini kazanmaktadır. Özellikle bu sezon süet modeller klasik ve şık görüntüsü ile sade giyinmeyi tercih eden hanımların da tercihi olmuştur. Bu yayınımızdaki şık ayakkabı modelleri İpekyol’un yeni sezon ayakkabı koleksiyonunda bulabileceğiniz de belirtmek istiyoruz. Umarız sizler de tüm modelleri beğenirsiniz.

İpekyol 2014 Bot ve Çizme Modelleri

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir