Qui Prive Official 2018/19 Sonbahar – Kış Koleksiyonu

Qui Prive Official 2018/19 Sonbahar – Kış Koleksiyonu

Qui Prive Official Siyah Kap

Qui Prive Official, güçlü, şık ve modern mottosuyla harekete geçiyor. 2018/19 Sonbahar – Kış Koleksiyonu’ndan ipuçlarıyla kendini gösteren bu yepyeni marka, tesettürlü kadınları heyecanlandırmayı başarıyor. Siyahın asaletinin gözler önüne serildiği kreasyonda, detaylardaki şıklık hayranlık uyandırıyor. Markalar arasında kendine şimdiden apayrı bir yer edinmeyi başaran Qui Prive Official’ın 2018/19 sonbahar – kış koleksiyonuna gelin yakından bakalım.

Qui Prive Official Siyah Pantolon Tunik Takım

Siyahın Asaletine Romantik Dokunuşlar

Qui Prive, yeni sezon koleksiyonuyla görücüye çıkıyor. Siyahın asaletini bütün sezona yayan marka, gizemli havayı romantik dokunuşlarla bozuyor. Kat kat fırfırların, volanların, püsküllerin eşlik ettiği tasarım tesettürlü kadının dolaplarındaki en ikonik parça olmaya adaylığını şimdiden koyuyor.

Qui Prive Official Siyah Gri İspanyol Paça Pantolon

İspanyol Esintiler

Qui Prive, 2018/19 Sonbahar – Kış Koleksiyonunda İspanyol esintilerini hissettiriyor. Diz altından bollaşan pantolonlarıyla sezonun hit’lerine imzasını atan marka, zaman zaman çizgileri de şıklık çizgisine dahil ediyor. Bu havalı görünümleriyle tesettürlü kadının stiline yeni ve modern bir duruş getirmeyi planlayan marka, ilk bakışta bile farkını ortaya koyuyor.

Qui Prive Official Siyah Tunik

Tuniklere Yeni ve Modern Dokunuş

Tesettürlü kadının ‘en’ parçası tuniklere yepyeni bir boyut kazandıran Qui Prive, tasarımlarıyla kendine hayran bırakıyor. Siyahın gücünü arkasına alarak asimetrinin havalı tavrından faydalanan marka, detaylardaki ışıltılarıyla göz kamaştırıyor. Dolapların yeni orantılı şık ismi olacak bu tunik modellerini kombinlemek de hiç zor gelmeyecek.

Qui Prive Official Siyah Kap Modelleri

Dış Giyimin En İkonik Hali

Siyah giyinmeyi sanata dönüştürmeyi başaran Qui Prive, koleksiyonundaki tüm parçalarda bu gücü hissettiriyor. Bu ikonik havanın en iyi eşlikçisi olan deri detaylarda asaleti güçlendiren bir diğer ayrıntı oluyor. Elbise ve ceket takımlarıyla sezonun ruhuna adapte olmayı başaran görünümler, dolapların da kilit isimleri.

Qui Prive Official Siyah Yelek ve Beyaz Gömlek

Siyah – Beyazın Gücüyle Sıra Dışı Tasarımlar

Qui Prive, bilindik tasarımlardan, alışılmış detaylardan, sıkıcı görünümlerden oldukça uzak görünümleriyle sezona adeta yepyeni bir heyecan getiriyor. Trendleri kendi çizgisinde işleyerek sunan marka, sonbahar – kış dolaplarını en temel parçalarla, en ikonik şekilde dolduruyor. Siyah – beyazın gücüyle farklı tasarımların karşımıza çıktığı koleksiyonda, volanlı manşetlere sahip cool bir gömlek, önden yırtmaçlı beyaz bir tunik ve bunlara eşlik siyah sıra dışı yelek ve ceketler…

Moda Editörü Büşra Karagöz

Qui Prive Official Siyah Gri Çizgili Elbise

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir