Qooq Store 2018 Sonbahar – Kış Koleksiyonu

Qooq Store 2018 Sonbahar – Kış Koleksiyonu

Qooqstore İkili Takım

Qooq Store 2018/19 Sonbahar – Kış Koleksiyonu ile şehirli kadının çabasız şıklığına yeni bir dokunuş getirmeyi başarıyor. Daha güçlü ve daha sağlam adımlarla yoluna devam eden marka, soğuk günlere keyifli bir bakış açısı getiriyor. Qooq Store, mevsime en yakışan siyah – beyaza fütüristik çizgiler getirerek büyük oynuyor. Sıra dışı formlarıyla kalıpları yıkmayı başaran tasarımlarla modanın ritmini tutmaya hazırlanın.

Qooqstore Siyah Beyaz Desenli Tunik

Şehirli Kadına Nefes Aldıran Tasarımlar

Qooq Store, şehirli kadının dünyasında güçlü form tutacak parçalarla sezona başlangıç yapıyor. Desenin gücünü ön plana çıkaran marka, siyah – beyazın sakinliğinde bir nefes aldırıyor. Kötü hava şartlarında ne istediğini bilen kadına keskin dokunuşlar getiren marka, kusursuz bir tavırla karşımıza çıkıyor. Koleksiyonda öne çıkan desenli siyah tunik, bu parçaya eşlik eden bol pantolonla şık bir yolculuğa davet ediyor. Baskıların gücünü monokrom stille buluşturan marka, genişleyen formlarıyla rahatlığı garanti ederken, dokularıyla ofise, davetlere, toplantılara, akşam yemeklerine adapte olmaya da hazır.

Qooqstore Siyah Tulum

Şıklığın Sembolleşen İsmi Tulumlar

Tesettürlü kadının stiline yeni bir bakış açısı getirmeyi başaran tulumlar, Qooq Store dokunuşuyla şıklığın zirvesine erişiyor. Sezona damga vuracak bu kusursuz parça, piliseli şifonun havalı görünümüyle adeta büyülüyor. Siyahın zamansız ve zarif tavrına eşlik eden pileli şifonların verdiği hava ise diğer tüm parçalara meydan okuyacak güzellikte.

Qooqstore Çizgili Tasarımlar

Coll Stillere Fütüristik Çizgiler

Qooq Store’un yeni sezon koleksiyonlarında öne çıkan parçalar arasında fütüristik çizgilere sahip yelek, tesettürlü kadını kendine çekecek. Siyah – beyazın gücünü asla yadsımayan marka, asimetrik kesimleri de bu parçaya ekleyerek cool’luk etkisini ikiyle çarpıyor. Sıkıcı, bilindik tuniklerden sıkılanlar için sıra dışı formlarıyla karşımıza çıkan bu tasarım, kendi gibi ikonik eşleştirmelerle kusursuz kombinlere yol açacak.

Qooqstore Beyaz Ceket

Davetlerin Kusursuz Işıltılı Ceketleri

Ne gösterişli bir abiye ne basit bir elbise, aradığım tam da bu dedirtecek şık ceketler, Qooq Store’un koleksiyonunda karşınıza çıkacak. Orantılı şıklık sağlayan ışıltılı ceketler davetler için en doğru parçanız olacak. Dolaplarda mutlaka yerini alması gereken bu parçayı ister bol paça pantolonlarla ister dar silüetli elbiselerle eşleştirin.

Qooqstore Denim Ceket

Sonbahara Konforlu Başlangıç: Sportif Trençkot

Qooq Store 2018/19 Sonbahar – Kış Koleksiyonu’nda, konforu asla geri planda bırakmıyor. Sportif stillerin zirveye oynadığı sezona cool tasarımlarıyla havalı bir görünüm getiriyor. Geniş kalıplarıyla ilk bakışta kendine aşık eden denim trençkotlar, güçlü kombinlere imza atmaya çağırıyor.

Qooqstore Beyaz Gömlek

Zamansız ve Çabasız Beyaz Gömlek

Beyaz gömlek anlayışına yepyeni bir bakış açısı getiren Qooq Store, dolapların yeni zamansız parçasını karşımıza çıkarıyor. Sportif detaylarla buluşan oversize gömlek, neredeyse bir sweatshirt havasında bizleri selamlıyor. Sportif trençkotlar, konforlu gömleklerin yanı sıra pantolon – tunik ikilileriyle de hafta sonu stillerinin bir numaralı parçalarını sergileyen marka, sonbaharın ısısını yükseltecek canlı renk tonlarıyla da güçlü stillerin radarına takılıyor.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir