Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Pullu ve Payetli Parçalar Neyle, Nasıl Giyilir?

Pullu ve Payetli Parçalar Neyle, Nasıl Giyilir?

Pullu ve Payetli Parçalar Neyle, Nasıl Giyilir

Payetler ‘Abiye’ Kıyafet Olmaktan Çıktı!

Payetler, biz kadınların en sevdiği kıyafet detaylarından biridir… Pullar ve payetler hemen her sezon özellikle tesettür abiye modellerinde karşımıza çokça çıkar ama bu sezon çok daha fazla göz önünde!

Genelde özel gün ve gecelerde kullandığımız payetli abiye elbiseler artık sadece ‘gece’ kıyafeti olmaktan çıktı! Peki, bu kış günlük kullanımda da payetlerle ışıl ışıl görünmeye hazır mısınız?

Pullu ve Payetli Parçalar Neyle, Nasıl Giyilir

2013-14 sonbahar-kış sezonunun yükselen trendlerinden biri olan payet ve pullar, günlük kullanımlarda da karşımıza çıkıyor. Payetleri günlük kullanımda tercih ederek hem spor, hem de şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Yinede bu duruma hemen adapte olmak zor gelebilir. Bu sebeple ufak aksesuarlarınızda kullanarak bu trendi yakalayabilirsiniz. Bu trendi uygularken dikkat etmeniz gereken nokta sınırları koruyabilmek. Örneğin dış giyimde asla ve asla payetli bir ürün tercih etmemelisiniz. Bu hem göz yorucu hem de kötü bir görüntü ortaya çıkaracaktır.

Pullu ve Payetli Parçalar Neyle, Nasıl Giyilir

Peki şimdi aklınızdan geçen soru şu; günlük kullanmaya alışkın olmadığımız payetli kıyafetleri giyerken nelere dikkat etmeliyiz? YesilTopuklar.com olarak sizlere birkaç ipucu verecek olursak: payetli bluzları kot eteklerle giyebilir, kıyafetinizi tüvit kabanlarla tamamlayabilirsiniz. Ayrıca payetli bir elbiseyi yün hırkalarla da tamamlayabilirsiniz. Bu trendi birkaç fotoğraf üzerinde görmek isterseniz sizler için derlediğimiz fotoğraflara göz atabilirsiniz.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *