Puantiyeli Ceketinizi Şık Bir Kombinle Tamamlayın!

Puantiyeli Ceketinizi Şık Bir Kombinle Tamamlayın!

Puantiyeli Ceketinizi Pudra Etekle Kombinleyin

Yaz günlerinde güneşin kavurucu sıcaklarından daha az etkilenmek için özelikle açık tonları tercih etmeliyiz. Bu kombinimizde pastel ton tercihlerinde olan parçaları seçtik. Şık uzun pudra etek hem duruşu hem ince kumaşı ile bu sıcak yaz günlerinde tercih edeceğimiz kıyafetler arasında gelmektedir. Puantiyeli mint ceket ise bu kombinimizde en dikkat çeken parçadır. Puantiye detayını birçok hanım sevmektedir. Açıkçası ben de kıyafet ve eşarp ya da şalımda puantiye desenini en çok seven ve tercih edenler arasındayım. Bu sebeple bu ceketi gördüğümde bu kombin için öncelikli tercih ettim.

Mint tonlarındaki süet topuklu ayakkabılar kombinimiz için şık tercihler arasında gelmektedir. Eğer topuklu ayakkabı ile rahat edemiyorum diyorsanız, yine pudra ya da mint yeşili renginde zarif bir babet de tercih edebilirsiniz. Sezonun trend modelleri arasında clutch pudra bir çanta bu kombinimizi tamamlayan en önemli aksesuar. Bununla birlikte takılarımızı da unutmamalıyız.

Her zaman düz beyaz veya siyah tercih ettiğimiz ceketlerin dışında farklı renklerdeki puantiyeli ceketlerin resmi bir havadan daha samimi ve sıcak duyguları taşıyan nostaljik yanını da görebiliyoruz. Nedense puantiyeler, daha feminen imgeleri çağrıştıran bir yönü olduğunu da söylemeliyim. Böyle bir kıyafette, eteğin üzerine beyaz şık bir gömleği de düşünebilmeliyiz. Puantiyeler mutluluğumuzun kumaş üzerindeki şifreli birer izdüşümüdür.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir