Puane 2015 İlkbahar-Yaz Koleksiyonunda Renklerin Dansı

Puane 2015 İlkbahar-Yaz Koleksiyonunda Renklerin Dansı

Puane 2015 İlkbahar Yaz Tesettür Koleksiyonu

Puane 2015 Çekimleri Büyükada’da Gerçekleşti!

Puane 2015 İlkbahar-Yaz Koleksiyon çekimleri İstanbul’un nostalji durağı Büyükada’da gerçekleşti. Büyükada’da sabahın erken saatlerinde başlayan çekim akşam 8’e kadar devam etti. 15 kişilik bir ekip büyük bir titizlikle çalışırken, 30 farklı kare için 1000’in üzerinde fotoğraf çekildi.

Puane 2015 Koleksiyonu ‘Renklerin Dansı’ ile sezona giriş yapıyor.

Modern ve ölçülü giyimin sevilen markası Puane, son yılların yükselen trendi renk geçişlerinden ilham aldığı koleksiyonunu ada konsepti ile bir araya getiriyor. Beyaz ahşap köşkleri, fayton ve bisiklet gibi Büyükada’nın vazgeçilmez objelerini, rengarenk koleksiyonu ile kombinleyen Puane; pastel dokular ve minimal kesimler ile günün her anına yakışacak alternatifler sunuyor.

Doğal ve enerjik bir görünüm…

Turuncu, fuşya, fıstık yeşili, limon sarısı, mor ve mavi gibi bahar renklerinin ışıltısından beslenen Puane 2015 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu; hafif uçuşan elbiseler, kimono tarzı kaplar, tunikler, etek ve yelek modelleri ile yaz modasına yön veriyor. Doğal ve enerjik bir görünüm sunan ‘Renklerin Dansı’ Koleksiyonu, çiçek desenli parçalar, geometrik renk blokları ve asimetrik detaylar gibi sezon trendlerini Puane çizgisiyde yeniden yorumluyor.

Yorumlar

“Puane 2015 İlkbahar-Yaz Koleksiyonunda Renklerin Dansı” için bir cevap

  1. […] katalog çekimleri Büyükada’da gerçekleşen Puane yeni sezon modellerine çevirdik. Puane cıvıl cıvıl renkleriyle yeni sezona merhaba diyor. Pembeler, sarılar, maviler ve çiçekli […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir