Puane 2014 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Puane 2014 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Puane 2014 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Ölçülü giyim tercih eden hanımlara zengin bir koleksiyon sunan Puane, 2014 İlkbahar Yaz sezonu tasarımları ile sezona merhaba dedi. Hem klasik, hem naif bir koleksiyonla bu sezon karşımıza çıkan Puane genç hanımların beklentilerine tam olarak cevap verdiği gibi, kendini genç hisseden hanımlarımız içinde birçok özel tasarımla karşımıza çıkıyor.

Son yıllarda trendler arasında yükselişte olan floral desenler, Puane yeni sezon koleksiyonunda birçok modelde karşımıza çıkıyor. Özellikle tunikler ve elbiseler floral desenlerle yazın sıcacık havasına şimdiden bürünüyor. İki parça renk kontrast geçişli elbiseler özellikle Puane koleksiyonunda en beğendiğimiz modeller arasında.

Puane 2014 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Tesettürlü hanımların kurtarıcı parçalarından olan elbiseler Puane 2014 İlkbahar Yaz koleksiyonunda oldukça fazla. Özellikle ince kot elbiseler bu bahar tüm hanımların favorisi olacak. Ayrıca modellerdeki oval kesimler modern ve şık tasarımlarla koleksiyonda parlayan parçalardan. Tunikler ve şık abiye elbiselerle de Puane, ölçülü giyim markaları arasında hanımların öncelikle tercih edeceği markalar arasında yerini alacak.

Puane 2014 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Yeni sezon deyince aklımıza ilk gelen yeni tasarımlar, hepimizi heyecanlandırıyor. Özellikle tesettürlü hanımların stil ihtiyaçlarına cevap veren markaları sizler için yakın markaja alıyoruz. Bunlardan birisi olan Puane‘nin yeni sezon modellerini umarız sizler de beğenirsiniz.

Yorumlar

“Puane 2014 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu” için bir cevap

  1. […] moda endüstrisine yeni bir soluk getirerek hanımların beğenisine sunulan Puane Studio, Puane markasının genç line olarak sunduğu bir […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir