Porselen Desen Trendi

Porselen Desen Trendi

Porselen-Desenli-Elbise-Modeli

Moda hayatın içinden beslenir. Doğa, yaşam, renkler ve aklınıza gelebilecek her desen, an gelir kıyafetlerde kendisine yer bulur. İşte porselenlerde görmeye alışkın olduğumuz o otantik desenler, şimdiler de “porselen desen trendi” adı altında kıyafetlerde karşımıza çıkıyor.

Porselen Desenli Elbise Modelleri

Mimariden esinlenilen bu akımda özellikle mavi ve beyaz ile birleşince son günlerin en trendy görünüşünü veriyor. Yalnız porselen desen trendinde kıyafetler kombinlenirken diğer parçalara çok dikkat etmek gerekiyor.

Porselen Desenli Elbise ve Ceket Modelleri

Porselen desen trendi geçen sezon markaların koleksiyonlarında ve sokak modasında popüler bir şekilde karşımıza çıktı. Pucci, Valentino ve Roberto Cavalli’nin koleksiyonlarda kendisine yer bulan porselen desenler, diğer tüm fashion markalarda da birçok tasarımda karşımıza çıkıyor. Hatta en son bayrama özel kapsül koleksiyonu çıkaran Kayra, porselen desenli şık bir takımla bizden tam not aldı.

Porselen Desenli Elbise ve Ceket Modelleri

Porselen desen denince aklınıza sadece kıyafetler gelmesin. Tüm aksesuarlarda bu trendi görmek mümkün. Özellikle çantalar ve ayakkabılar porselen desenleri ile modern bir görüntüye ulaşmakta. Etnik desenlerin yükselişte olduğu son birkaç sezon, porselen desenli tasarımlar, egzotik havayı kıyafetlerine yansıtmayı seven tüm kadınların ilgi odağı oldu.

Porselen Desenli Ceket ve Elbise Modelleri

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *