Popart Rengarenk Bir Kombinle Özgürlüğü Yakalayın!

Popart Rengarenk Bir Kombinle Özgürlüğü Yakalayın!

Popart Renkli Kombin

Kimimiz popüler kültüre daha yakınızdır. Dünyada halkın pek yakından ilgilendiği değerler içinde popüler kültür hayatın her alanına yansımıştır adeta. Müzikten, sosyal hayata ve giyim kuşama kadar popüler değerler hükmeder insanlara. Eğer hem popüler bir değer hem de elit çizgileri elbisemizde yer almasını istiyorsak, ikisini bir arada ancak estetik kalıplarda etüd ederek gerçekleştirmiş olabiliriz.

Uzak sahil ülkelerinde, biraz da kapalı diyebileceğimiz bir kıyafetimiz olsun istiyorsak, bol kesimi olan stil olarak sade, renk ve desen olarak bir takım zıt renklerin birbirine olan duruşunu pop anlayışı içinde görebiliriz. Sarı, yeşil, beyaz ve siyahın kalın çizgiler ve zeminlerle romantik bir Brezilya macerasında buluveririz kendimizi. Bu dikkat çekici elbiseyi yaz mevsiminin beğenilen kreasyonları arasında zikredebiliriz.

Her zamanki gibi böyle bir renk cümbüşünü sadeleştirecek, beyaz klasik bir ceket ve pantolon işimizi görebilir. Böyle bir elbiseye yeşil topuklu, yeşil bir ayakkabı eşlik edebilir. Böyle bir kombine aksesuar belirlemek sizin elinizdedir. Biraz sarıdan, biraz beyazdan, biraz yeşilden, biraz da siyahtan esinlenerek; bilezikler, yüzükler, çantalar, cep telefonları düşünebilirsiniz. Böyle bir kombine yeşil bir ipek şalı kendiniz için deneyebilirsiniz.

Gerek çizgili, gerek pötikareli, gerek puantiyeli, gerek geometrik ya da kuraldışı şekillerden oluşan rengarenk popart bir yazlık elbiseniz olsun. Böyle bir elbiseyle geçirilen yaz, daha güzel ve özgür hissedilen bir yaz olabilir.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir