Pınar Şems, Sezonun Öne Çıkan Ürünleriyle Tesettür Home’da!

Pınar Şems, Sezonun Öne Çıkan Ürünleriyle Tesettür Home’da!

Muhafazakar giyim dünyasını esir alan klasik modellerin çok uzağında, özel tasarım ve farklı bakış açılarının öne çıktığı günümüzde, bazı marka ve tasarımcılar her yaştan kadına hitap eden eşsiz modellere imza atıyor. Belki de son yılların en popüler tasarım markalarından biri olarak bilinen Pınar Şems‘de bu markalardan sadece biri… Türkiye’nin en sevilen özel tasarım markalarını tek çatı altında ve en uygun fiyat garantisi ile satışa sunan Tesettür Home‘da, Pınar Şems’in bu eşsiz ürünlerine sahip olabileceğiniz en güvenilir alışveriş sitelerinden.

Tasarım ürünler tek çatı altında!

İster davet isterseniz de günlük giyimde olsun rahatça tercih edip kullanabileceğiniz ürünleri barındıran Tesettür Home, sezon trendlerinin yön verdiği modelleriyle rakiplerinden bir adım öne çıkıyor. Gamze Özkul, Pınar Şems, Al-Marah, Amine Hüma, Lefzen vb. gibi tamamı yerli üretim yapan ve kendilerine özgün stillere sahip tasarım markalarının yer aldığı online alışveriş sitesinden yapacağınız tüm 100TL ve üzeri alışverişlerde ise Türkiye’nin her yerine kargo bedava

Moda ve trendleri takip edin!

Moda, çok hızlı gelişen, ihtiyaçlara göre hızla şekil değiştiren bir akım. Böylesine akıcı bir süreçte alışveriş için doğru tercihleri yapmakta zorlanıyorsanız, 2015’den beri muhafazakar modanın eksik kalan kısmı olan “kalite anlayışını” ön planda tutan Tesettür Home sizin için ilk durak olabilir.

Her bütçeye uygun modelleri keşfedin!

Sade, yalın ve anlaşılır tasarımı ile online alışverişi kolaylaştıran Tesettür Home’da abiyeden elbiseye, tunikten takıma, dış giyimden alt giyime kadar her ihtiyaca yönelik ürün bulabilirsiniz. Ayrıca yeni sezon ürünlerin yanı sıra sezon sonu indirimine girmiş modellerinde sitede bulunduğunu belirtelim.

Sizde sınırlı stoklarla satışa sunulan en şık tasarım ürünleri keşfetmek ve dilediğinizi satın almak için şimdi Tesetturhome.com ‘u ziyaret edin!

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir