Pileli Etekler Nasıl Kombinlenir?

Pileli Etekler Nasıl Kombinlenir?

Uzun Pileli Etek Modelleri 2016

Etek: Kuaybe Gider- Satın Al

2015 yazında öne çıkan, 2016 kışında da trendler arasına yerleşen pileli etekler, ilkbahar yaz döneminde de moda olmaya devam edecek. Pileli, piliseli, pilikaşeli, a pile gibi kendi içinde de bölünen pileli eteklerle –rahatlıkla- şıklığı yakalayabilirsiniz.

Hatırlar mısınız, çocukluk zamanlarında söylediğimiz bir tekerleme vardı; “Eteğimin pilesi, ay çok mersi, çok mersi.” Giydiğiniz pileli eteklere karşı alacağınız iltifatlara verecek bir cevap olabilir belki de bu, ne dersiniz? Ancak öncesinde bu iltifatları üzerinize çekebilmek için, önerilerimizi dikkatle inceleyin.

Uzun Pileli Etek Modelleri 2016

Etek: M-Line Fashion

Pileli Etek ve Spor Ceket Birlikteliği

Pileli etekleri günlük hayata uyarlayacak en kolay seçenekler, spor ceketler olacaktır. Bahara uygun cıvıl cıvıl bir görüntü istiyorsanız, floral desenli ceketleri kullanabilirsiniz; ancak daha glom rock bir duruş sergilemek istiyorsanız da deri ceketleri -siyah giymek zorunlu değil- kullanabilirsiniz.

Uzun Pileli Etek Modelleri 2016

Etek: M-Line Fashion

Denim Ceket ve Yeleklerle Kullanın

Ceket konusunda iyi bir öneri olacak bir diğer seçenek de denim ceketler. Pileli eteklerinizi bir anda günlük hayata uyarlayacak denim ceketleri dümdüz beyaz bir tişörtle kullanarak spor şıklığı yakalayabilirsiniz. Ceketlerin yanı sıra sezonda sıklıkla karşılaşacağınız kısa yelekler de iyi bir öneri olacaktır!

Uzun Pileli Etek Modelleri 2016

Etek: M-Line Fashion

Tişörtler Eteğin İçinde Kalsın

Pileli etek seçiminde dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise pileli eteğin tam bel kısmından başlıyor olması. Bunun yanında eteğinizle beraber kullanacağınız ceket, yelek gibi dış giyim parçalarının eteğin bel kısmından aşağıda bitmemesi olacaktır. Eteklerle beraber kullanacağınız, tişört ya da trikolar ise mutlaka eteğinizin içinde olmalı. Sonbahar modasında eteklerden aşağı sarkan kazakları görsek de baharlık pileli eteklerde daha zarif bir görünüm için bu stil söz konusu olmuyor.

Tesettür Pileli Uzun Etek Kombini 2016

Etek: Meslita

Her Yaşa Uygun Pileli Etek Kombini

Pileli etekler genel duruş olarak oldukça zarif, feminen bir görüntü veriyor. Bununla beraber şık ve rahat olması sayesinde de popülerliğinden ödün vermiyor.

Tesettür Pileli Uzun Etek Kombini 2016

Etek: By Malene Birger

Orta yaşlarda iseniz; pileli etek tercihlerini neon renkler yerine mat koyu renkler ya da soft renklerden yana kullanabilirsiniz. Üzerine kombinleyeceğiniz aynı tonlardaki üst giyim parçaları da uyumu yakalayacaktır. Bununla beraber klasik küçük çantaları kullanabilir, topuklu stilettolarla zarif ve şık bir duruş sergileyebilirsiniz. Rahat etmek isteyenler de klasik bir babet tercih edebilir.

Tesettür Pileli Uzun Etek Kombini 2016

Etek: Mary Katrantzou

‘Gençliğimin baharındayım daha’ diyenlerdenseniz; sezonda rengarenk tasarlanmış piliseli midi ve maxi boy etekleri her gün bile kullansanız hakkınız var. Son derece fresh bir görüntüye sahip olan bu etekleri, dantel detaylı gömleklerle kullanarak şirin bir görüntü oluşturabilir, dümdüz basic bir tişört ve kot ceketle kullanarak spor görüntüye bürünebilir, ya da salaş kısa bluzları kullanarak rahat şıklığa kavuşabilirsiniz. Topuklu stilettoların şık duruşundan vazgeçerek, düztaban spor ayakkabıları kullanarak hem rahat hem de yaşınıza uygun bir stil oluşturabilirsiniz. Ayrıca sezonun eğlenceli küçük boy çantalarıyla kombinlemek de harika duracaktır. Son olarak, pileli eteklerin zarif ve şık görüntüsüne gölge düşürmemek için aşırı aksesuardan kaçının deriz.

Tesettür Pileli Uzun Etek Kombini 2016

Etek: Meslita

Yesiltopuklar.com ‘un Favorisi

Sezon trendleri, olmazsa olmaz giyim kuralları bir yana dursun Yesiltopuklar.com’un pileli etek favorisini paylaşmadan edemeyiz.

Pileli eteklerin en sevdiğimiz hali renkli mus çorap, sneaker ve kalça hizasında biten ceketlerle kombinlenen hali. Üzerine kullanacağınız düz renk bir şal ise kombini tamamlamaya yetecek. Bir adım daha fazlası derseniz emoji ya da slogan detaylı bir çanta ile fark oluşturabilir, eklem yüzükleriyle (abartısız) stil sahibi bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Yazı: Büşra Karagöz

Yorumlar

“Pileli Etekler Nasıl Kombinlenir?” için 2 cevap

  1. Çiğdem dedi ki:

    Nasıl alışveriş yapabilirim

  2. admin dedi ki:

    http://alisveris.yesiltopuklar.com ‘dan sipariş verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir