Pikniğe Giderken Nasıl Giyinmeli?

Pikniğe Giderken Nasıl Giyinmeli?

Tesettür Giyim Yazlık Stil Önerileri 2013

Yaza Uygun Stil Önerileri

Yaz aylarının verdiği enerjiyi doğa ile iç içe geçirerek atmaya ne dersiniz?

Sıcak yaz günlerinde serin bir piknik alanında vakit geçirmek herhalde tek hayalimiz. Şehrin tüm gürültüsünden uzak, sadece kuş seslerinin duyulduğu güzel bir piknik planı yapmak üzereyseniz önerilerimize kulak verin. Ancak henüz piknik için gidecek mekan bulamadım diyorsanız, işe ‘Türkiye’nin En Güzel 10 Piknik Alanı‘ yazımızı okumakla başlayabilirsiniz.

Tesettür Giyim Yazlık Stil Önerileri 2013

Gidilecek en güzel piknik alanını belirledik. Peki, pikniğe giderken nasıl giyinmeli ya da en uygun piknik kıyafeti nasıl olur diye sorarsanız işte sizlere önerilerimiz…

Tesettür Giyim Yazlık Stil Önerileri 2013

Rengârenk etekler, elbiseler, tunikler, yazlık pardesüler ve aksesuarlarla birlikte bunu yapmanız çok kolay. Seçtiğiniz kıyafetlerde bolca renk ve hareketli detay olmasına özen göstermeniz, enerjik bir stil yaratmanız adına atacağınız ilk adım olmalı. Aslında yeni bir stile sahip olmak çok kolay. Tek yapmanız gereken YesilTopuklar.com editörlerinin hazırlamış olduğu tavsiyelere kulak vermek.

Tesettür Giyim Yazlık Stil Önerileri 2013

Evet, şehirde yaşıyoruz ama bu kırlarda huzurlu bir gün geçirmemize engel değil. Bol paçalı jean pantolonlar, pötikareli kumaşlar, çiçekli elbiseler, bahçıvan etekler ve sevimli babetler yepyeni yaz stilinizin temel taşları diyebiliriz. Son olarak tüm bu renkli stil içinde nereye giderseniz gidin ancak ‘tevekkül’ ederek huzuru yakalayacağınızı unutmayın. Gittiğiniz, gezdiğiniz her yerde, belki bir ağacın yaprağında belki bir kuşun kanat çırpışında Allah’ın büyüklüğünü ve yüceliğini hatırınızdan çıkarmayın. Şimdiden aileniz ve tüm sevdiklerinizle keyifli bir gün dileriz.

Tesettür Giyim Yazlık Stil Önerileri 2013

Fotoğraflar: Kayra, Aker, Nihan, Tuğba&Venn, İpekyol, Setrms markalarının koleksiyonlarından seçilmiştir.

Yorumlar

“Pikniğe Giderken Nasıl Giyinmeli?” için 4 cevap

 1. Aysel dedi ki:

  herkes kaliteyi ucuza giysin.

 2. emine dedi ki:

  o kadar para vercem bide pikniğe giderken mi giycem ….. oldu

 3. betül dedi ki:

  mankenlerin şalları bağlayış şekilleri çok hoş. anlamadığım şey o kadar uzun şalların,kumaşın devamı nerde yani arkalarında mı?

 4. Ceren dedi ki:

  Bunları pikniğe değilde düğüne giderken giysek nasıl olur 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir