Pierre Cardin 2016 Eşarp Koleksiyonu

Pierre Cardin 2016 Eşarp Koleksiyonu

Pierre Cardin 2016 Eşarp Koleksiyonu

Floral ve geometrik desenlerle beraber sade modelleri de koleksiyonunda barından Pierre Cardin, 2015-2016 Eşarp Koleksiyonu’nda birbirinden canlı renklerle kış aylarına canlılık katıyor. Eşarplarıyla tesettürlü kadınların vazgeçilmezi olan, adıyla da bir adım öne çıkan marka, kombinlerinize uyum sağlayacak şık tasarımları barındırıyor. İşte Pierre Cardin 2015-2016 Eşarp Koleksiyonu’ndan öne çıkanlar.

2015 Eşarp Koleksiyonuyla eşarp tutkunuzu canlandıracak modeller Pierre Cardin tasarımlarıyla klasik tarzından ödün vermiyor. Renklerin, desenleri ve uyumuyla güçlü stili Pierre Cardin eşarplarla yansıtabilirsiniz. Saf ipeğin zarafetini kalitesiyle buluşturan marka, dokunma hissi uyandıran eşarplarıyla yine beğeni topluyor. İçerisinde barındırdığı renkleriyle birçok kıyafetinize uyum sağlayacak renkler sade kıyafetlerinizin de tamamlayıcılarından olacaktır.

Pierre Cardin 2016 Eşarp Koleksiyonu

Koyu renklerle tamamlayacağınız kırmızının canlı tonu ve soft renklerin buluşması, kıyafetlerinize hareket katacak tasarımlar arasına giriyor. Floral desenlerin oldukça hâkim olduğu eşarp koleksiyonunda geometrik desenler de kullanılıyor. Bej ve kahverengi sonbahar kış aylarının vazgeçilmezi oluyor. Özellikle kendine yakın tonlarla bir araya getirilince muhteşem bir uyum sergileyen bu renkler, Pierre Cardin eşarp tasarımlarında da bir arada kullanılıyor.

Vintage parçalardan olan ve farklı baskın renk tonlarıyla alternatif oluşturan tasarımlar, adeta saray koleksiyonu hissi uyandırıyor. Özel günlerinizde de rahatlıkla kullanabileceğiniz bu tasarımlar, görünümüyle şık bir hava sergiliyor.

Pierre Cardin 2016 Eşarp Koleksiyonu

Pierre Cardin imzalı Casual Eşarplar

Klasik parçalarınızı tamamlayacağınız eşarplardan olan bu tasarımlar, ofis stilinize uyum sağlarken casual stilinize de eşlik edecektir. Siyah-beyaz, lacivert – beyazın uyumunun vazgeçilmezliği Pierre Cardin markasının imzasıyla da detaylandırılıyor.

Leoparın şıklığını stiline yansıtmak isteyenler için tasarlanmış eşarp modelleri Pierre Cardin eşarp koleksiyonunda farklı renk alternatifleriyle yer alıyor. Tek renk olarak kombinlediğiniz sade kıyafetlerinizi leopar desenli eşarplarla tamamlayarak aşırıya kaçmadan şık bir stil oluşturabilirsiniz.

Pierre Cardin 2016 Eşarp Koleksiyonu

Geometrik desenlerle bir araya gelen çift renkli tasarımlar, sade renkleri modelleri sevenler için tasarlanmış seçenekler arasına giriyor. Enerji veren renk tonlarıyla kışı ısıtacak parçalar, stilinizi tamamlayacak eşarp tasarımlarından oluyor. Günlük şıklığa hitap eden bu eşarp modelleri, farklı renk seçenekleriyle de koleksiyonda yer alıyor.

Pierre Cardin 2016 Eşarp Koleksiyonu

Pierre Cardin eşarp modelleri, klasik tarzı sevenler için birçok tasarımı barındırıyor. Floral ve geometrik desenlerle ve canlı renkleriyle baskın tasarımlara imza atan marka, şıklığı el üstünde tutuyor. Bununla beraber, gençlere de hitap edecek modeller yer veren marka, yine gençlere hitap eden renk uyumlarıyla da bütünlük oluşturuyor. Bu modeller, şirin renk tonları ve geometrik desenleriyle, gençlerin günlük stilindeki anahtar parçalardan olacaktır.

Pierre Cardin 2016 Eşarp Koleksiyonu

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir