Piamente 2014 Tesettüre Uygun Giyim Modelleri

Piamente 2014 Tesettüre Uygun Giyim Modelleri

Piamente  Tesettüre Uygun Elbise Modelleri

Her sezon tüm markaların koleksiyonlarından tesettüre uygun olanlarını kaleme alıyoruz. Bugün kalemimize takılan marka ise Piamente oldu.
Piamente iddialı ve zarif modellerle karşımıza çıkıyor. Baharın renklerinin bir fırçanın ucundan çıkmışcasına renkli ve bir o kadar da enerjik modellerle karşımıza çıkan Piamente, hayat dolu tasarımlarıyla göz dolduruyor.

Piamente  Tesettüre Uygun Elbise Modelleri

Bu yaz gardroplar adeta çiçek bahçesine dönecek. Sezonun öne çıkan trendi olan floral desenler, kıyafetlerde ışıl ışıl hali ile biz hanımları büyülüyor. Piamente yeni sezon koleksiyonunda çiçek desenlerinin en canlı ve büyük hallerine şahit oluyoruz. Bununla birlikte çizgili modeller de tüm hanımların ilgisine çekebilecek şıklıkta.

Piamente Tesettüre Uygun Giyim

Piamente koleksiyonunu incelediğimizde, özgür kadın imajını yansıtan izlere rastlıyoruz. Koleksiyonda o kadar farklı stilize edilmiş parçalar var ki; insana ortak değerleri, doğallık, özgürlük ve öz güveni aşıladığını söyleyebiliriz. Uzun pileli etekler ise Piamente koleksiyonunda bizim favori modelimiz arasında yer aldı.

Piamente  Tesettüre Uygun Elbise Modelleri

Piamente ‘de çiçek motifli, siyahlı beyazlı, simetrik ve asimetrik değerlerin hepsini bir arada görüyoruz. Bluzlar, gömlekler, tunikler, bunun yanında pantalonlar abiyeler, kendine özgü bir stil oluşturmakta. Piamente imzası olan bütün parçaların mutlaka birbirine bağlı ortak unsurları olduğunu gözlemliyoruz.

Piamente  Tesettüre Uygun Elbise Modelleri

Bir taraftan Avrupai, bir taraftan Balkan ve Rus esintileri, bir taraftan da Amerikan ve Latin havayı aynı anda barındıran Piamente; neden olarak bu koleksiyonun pazar payını ve birkaç ülkedeki müşteri profilinin istekleri doğrultusunda üretim yapılmış olmasını gösteriyor.

Piamente 2014 Tesettüre Uygun Elbise Modelleri

Tekstil, moda, tasarım, stil, böyle birşeydir. Farklı ülkelerdeki kadın profilinin ve isteklerinin bir koleksiyonda buluşturmanın bir hüner olduğunu da söylemek isteriz.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *