Perveran; İstanbul’un Yeni Tasarım ve Lezzet Durağı

Perveran; İstanbul’un Yeni Tasarım ve Lezzet Durağı

Perveran Tasarım ve Açık Büfe Salata Barı

Seyrantepe sanayi bölgesinde yeni bir tasarım ve lezzet durağı Perveran. Simay Bülbül yeni hikayelerini yeni mekanında yazacak…

Tasarımcı Simay Bülbül, tüm markalarını aynı çatı altında topladığı konsept mekanını Seyrantepe sanayi bölgesinde hizmete açtı. Açılışa aralarında Burcu Kara, Tanem Sivar, Mehtap Elaidi, Tamer Yılmaz, Hakan Akkaya, Öner Evez, Yakup Biçer, Hakan Öztürk gibi çok davetli katıldı.

Perveran Moda ve Dekorasyon

Simay Bülbül moda ve dekorasyon koleksiyonlarının da sunulduğu Perveran, İstanbul’un yeni tasarım durağı olarak, toplam 1500 m2 alana yayılmış 4 kattan oluşuyor. Misafirlerini giriş katta mağaza ve restoran ile karşılayan Perveran, Sanayi bölgesi ve çevresine öğle yemekleri ve özel davetler için yepyeni bir mekan önerisi.

Perveran Açık Büfe (Çorba Salata ve Tatlılar)

Sanayi Mahallesi dokusundaki mimarisiyle, özel antika mobilyalar ve endüstriyel detaylarla Simay Bülbül tarafından dekore edilen Perveran’ da, Pazartesiden Cumartesiye 09:00/18:00 saatleri arasında açık büfe lezzetler servis edilecek. Restoran bu alanı aynı katta, geçmişin sanat ve zanaat birikimini, Simay Bülbül’ün özgün tasarımları ve alanında en iyi ustaların işçiliğiyle buluşturan Perveran markası ile paylaşıyor.

Perveran Dekorasyon

Türkiye’nin dört bir yanından unutulmaya yüz tutmuş zanaatleri, yaratıcı tasarımlarla sunan Perveran koleksiyonları, Simay Bülbül tasarımlarıyla el dokumasından yapılmış kıyafetlerden deri kapaklı defterlere, mermer objelerden telkari ayraç ve bardak altlıklarına, tığla örülmüş deri sepetlere kadar geniş bir ürün yelpazesini moda ve sanat severlerle buluşuyor.

Perveran Showroom

Mekanın 1. katında Simay Bülbül’ün moda koleksiyonlarını özel misafirlerine sunduğu showroomu yer alıyor. 2. katı Kırmızı Çocuklar Derneği ve Kırmızı Karavan markası paylaşıyor. Desteğe ihtiyacı olan her çocuğa sağlık ve eğitim başta olmak üzere tüm alanlarda yardım eli uzatan, maddi ve manevi destek sağlayan sivil toplum kuruluşu Kırmızı Çocuklar Derneği, koruma altındaki çocukların bedensel, eğitsel, psiko-sosyal yönden sağlıklı bir kişilik ve iyi alışkanlıklar kazanıp, sevgiyle büyüyerek hayata hazırlanmasını sağlamak için çalışıyor.

Perveran Kırmızı Karavan

Koruyucu aile yanında yaşayan çocukların tasarladığı Kırmızı Karavan markası ise çocukların amatör ruhla ortaya çıkardıkları tasarımları tüketicilerle buluşturuyor. Defter, yastık, seramik gibi bir çok objenin satışından elde edilen tüm gelir Kırmızı Çocuklar Derneği’ne bağışlanıyor. Mekanda yer alan Bilim ve Tasarım Merkezi’nde maddi yetersizliği olan ve koruma altındaki çocukların eşit imkanlara sahip olabilecekleri bir atölyede kişisel becerilerinin geliştirilmesini sağlamak için workshoplar düzenleniyor.

Perveran Simay Bülbül Telkari ve Oniks Taşı Tasarımları

Yenilikçi fikirlerle ilklere imza atarak fark yaratan projeler tasarlayan Fikriperver kreatif ajans ise binanın 2. katında hizmet veriyor.

  • Perveran İstanbul İletişim:
  • Adres: Huzur mah. Barbaros cad. No: 80 Sarıyer/İstanbul
  • Telefon: 0212 292 78 99

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir