People of Coffee ‘Kahve İnsanı’ Olanların Uğrak Noktası

People of Coffee ‘Kahve İnsanı’ Olanların Uğrak Noktası

People of Coffee Nişantaşı

Yakın zamanda açılmış, Nişantaşı’nın favori üçüncü dalga kahvecileri arasında yerini bir anda alıvermiş, şov değil lezzet peşinde olan bir mekan People of Coffee… Sabah kahvesini içmeden uyanamayanlara, günün yorgunluğunu atmak için yeterli miktarda kafeine ihtiyaç duyanlara, akşam buluşmalarına tat katmak isteyenlere çok güzel fırsatlar sunan mekan, kaliteli hizmet anlayışı ve üst düzey menüsü ile ziyaretçilerini bir hayli memnun eden bir yer.

People of Coffee Nişantaşı Kahvaltı

Sadece kahve değil, kahvaltılar ve hafif atıştırmalıklar için de tercih edebileceğiniz bir yer

Mekanın açılış konsepti ve ana teması kahve üzerine olsa da menüsünde güzel kahvaltılıkların olduğu seçenekler, ekşi mayalı ekmekli poşe yumurtalar, tortillalar, sandviçler, makarnalar, çorbalar ve salatalar da yer alıyor. Şehrin merkezi noktalarından bir tanesinde bulunmasının bir avantajı olarak da gün içinde uğrayıp, hızlı ve nitekim sağlıklı bir şeyler atıştırarak açlığınızı bastırabilirsiniz.

People of Coffee Nişantaşı Flan ve Tiramisu

Mekanın menüsünden bahsederken hafif ve lezzetli tatlılarını da es geçmek olmazdı elbette. Limonlu güzellik lemon curd, balkabaklı cheesecake ve meyveli tartlar mekanın favorileri arasında olsa da, fırından tazecik birçok lezzet tatlı menüsünde kendisine yer buluyor.

People of Coffee Nişantaşı Kahve

“Kahve insanı” olanların uğrak noktası

Timeout en iyi kahveci ödülünü alan mekan, elbette ki bu ödülü sonuna kadar hak ediyor. Binlerce çeşit çekirdek ve demleme yöntemi sunmak yerine, en iyi kahve çekirdeklerini seçilip, temel birkaç yöntemle demlenerek servise hazır hale getiriliyor.

People of Coffee Nişantaşı Çay ve Kahve

Temele bağlı kalarak, mükemmeli yakalama amaçlarını takdir ettiğimiz bu işletme, müşterilerinin de en çok sevdiği yerler arasında yer alıyor. Bundandır ki açılmasının üzerinden henüz bir yıl geçmemesine rağmen ve bir hayli yeni bir mekan olmasına rağmen, şimdiden çok sayıda ziyaretçiyi ağırlamış ve memnuniyetle uğurlamayı başarmış.

People of Coffee Nişantaşı İç Mekan Dekorasyon

Mekan ambiyansı, dekorasyonun şıklığı, çalışanların ilgili ve güler yüzlü oluşuyla da bir kafede aranan tüm gereklilikleri ustalıkla yerine getirmiş.

  • People of Coffee İletişim:
  • Adres: Harbiye Mahallesi, Valikonağı Caddesi, No:8A, Şişli/İstanbul

Mekan Editörü: Esra Ünal

People of Coffee Nişantaşı Menü

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir