Pembe Yalı; Boğazdaki Lezzet Durağı

Pembe Yalı; Boğazdaki Lezzet Durağı

Pembe Yalı Restauran Boğaz Manzarası

İstanbul Beykoz’da lüks ve ihtişamın bir araya geldiği çok özel ve kıymetli bir mekan var: Pembe Yalıİstanbul Boğazının eşsiz manzarası eşliğinde, keyifli bir yalı içerisinde lezzetli yemeklerin tadına bakmak isteyenler için ideal bir mekan olan işletme Türk ve Dünya mutfağının eşsiz örneklerinin sergilendiği bir yer. Anadolu Hisarının yanı başında, Rumeli Hisarının tam karşısında yer alan ve tüm boğaza hakim konumu dolayısıyla muhteşem bir manzaraya sahip olan yalı, 2018 yılında restoran-kafe olarak hizmete açıldığından beri birçok ziyaretçiyi ağırlamaya devam ediyor. Mekanla ilgili detaylar için siz de yazımıza buyurun!

Pembe Yalı Restaurant Boğaz Manzaralı Kahvaltı

Şık tasarım, nefis manzara ve lezzetli yemekler

Mekanın her bir detayının tek tek incelenip, tek tek değerlendirilmesi gerekiyor. İç mekan tasarımının şıklığından, konuma; menünün zenginliğinden, yemeklerin lezzetine kadar birçok güzellik burada bir arada bulunuyor ve misafirlerini en iyi şekilde ağırlayabilmek için hazırlanıyor. Gösterişli bir yalıda, son derece şık iç dekorasyona sahip bu mekan, Türk ve Dünya lezzetlerinin yer aldığı mutfağıyla ve yetenekli şefleri ile de misafirlerinin yüzünü güldürüyor.

Pembe Yalı Restaurant Beykoz Boğaz Manzarası

Özel günlerinizi de unutulmaz kılacak bir yer

Sizce de bu yılki doğum gününüzü ya da evlilik yıl dönümünüzü boğaza nazır muhteşem bir mekanda kutlamak çok güzel olmaz mıydı? Pembe Yalı bunun için ideal bir yer. İster gündüz ışığında pırıl pırıl denize karşı bir kutlama isterseniz de şehrin yansıyan ışıklarını saklayan denizin akşam karanlığında ışıl ışıl bir özel gün yemeği yiyebileceğiniz Pembe Yalı, bu. Günleri daha da unutulmaz kılmak, geçip giden yıllar içerisinde iz bırakacak anılarınızın ev sahipliğini yapmak için servise hazır bekliyor.

Pembe Yalı Restaurant Kahvaltı

Kurumsal organizasyonlar için de tercih edilebilen işletmede, toplantılar, görüşmeler ve şirket yemekleri için oldukça uygun ve bir o kadar şık bir ortam misafirlerini bekliyor. 100 misafirlik alana sahip olan işletmede istediğiniz kadar kişiyi ağırlama şansına da sahip oluyorsunuz.

Pembe Yalı Restaurant Menü

  • Pembe Yalı Restaurant & Cafe İletişim:
  • Adres: Anadolu Hisarı Mahallesi, Toplarönü Sokak, No:4/1, Beykoz/İstanbul

Mekan Editörü Esra Ünal

Pembe Yalı Beykoz Boğaz Manzaralı Yemek

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir