Pembe Pırıltılar Butik 2013 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Pembe Pırıltılar Butik 2013 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Pembe Pırıltılar Tesettür Butik 2013 Modelleri

Pembe Pırıltılar Butik 2013 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Fatih’te tek tesettür giyim butiği olma özelliğine sahip olan Pembe Pırıltılar, 2013 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu ile yaza merhaba diyor…

Pembe Pırıltılar‘ın rengarenk, her tarza ve zevke hitap eden 2013 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu YesilTopuklar.com‘da!

Pembe Pırıltılar Tesettür Butik 2013 Modelleri

Pembe Pırıltılar yeni sezona yine cıvılcıvıl bir koleksiyonla merhaba diyor. Pembe Pırıltılar 2013 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nda görüp “bu mutlaka benim olmalı!” diyeceğimiz birçok kendine has parça bulunuyor.

Pembe Pırıltılar Tesettür Butik 2013 Modelleri

Meyve desenlerinin, safari tonlarının ve jean tulumların bu yıl bir kez daha ön planda olduğu koleksiyonun şık parçalarında ise kırmızı ve siyah vazgeçilmez renk olarak kullanılmış.

Mercan, fuşya, kırmızı, mavi ve mint gibi iç açacak bahar renklerini bir hayli ön plana çıkaran Pembe Pırıltılar, bu ilkbahar yaz sezonunda yine aklımızı başımızdan alacağa benziyor.

Pembe Pırıltılar Butik’in ilkbahar-yaz koleksiyonu adeta “Vintage giysiler gardırobumun önemli bir parçası. Eskileri tekrar tekrar giymeyi seviyorum” diye düşünenler için tasarlanmış.

Pembe Pırıltılar Tesettür Butik 2013 Modelleri

Yorumlar

“Pembe Pırıltılar Butik 2013 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu” için 5 cevap

 1. fadime dedi ki:

  bu elbisleri almak için bana link istiyorum

 2. pembe pırıltılar dedi ki:

  Butun ürünlerimizi takip etmek ve sipariş vermek için altta linkimizi paylaşıyoruz…

  http://www.facebook.com/pages/Pembe-P%C4%B1r%C4%B1lt%C4%B1lar/139044086170753?fref=ts

 3. hatice yıldız dedi ki:

  yemin ederim soygunculuktan başka bir şey değil tessedür giyiminde bu kadar da sömürü olmaz ki canım pempe pırıltılara gittim bir bolera sordum 190 dediler dikimden anlamasam eder derim 1 metre kuş kullanmış söylediği fiyata bak en ünlü markalarda bile böyle değil yazık bu ülkede tessetür giyimine yapılan sömürüye… hiç memnun kalmadım kimseye de önermeyeceğim internet ortamında çarşaf çarşaf haberiniz var ama dükkanınızda ne bir ilgi ne alaka müşteriye olan davranışınız sıfır insan gelen müsteriyi kaçırmamak için elinden geleni yapar, kıyafetin fiyatını soruyor yerinden çıkarıp göstermeye takatları bile yok sizin gibi esnaf hayatta görmedim….

 4. beren kozanoğlu dedi ki:

  hatice hanım ben bu butıge cok kez gıttım ve hıc bızamn sızın soyledgnız sekılde karsılanmadım…sız bır kere gıderk nasıl boyle ınsanların para kazandgı bı işi karalarsnız.bence cok acımaszı davranıyorsunuz.istemezsenız almazsınız ama karsınızdakıde bı ınsan sonucta ogunü kötü gecmıs olabılır.bi rahatsızlıgı olabılır dıe hıc dusunmedınız mi?ki oradada boyle kırıcı konustugsanız size ilgisiz davranmaları normal ürünleri karalıyorsunuz cunku amaç almak değil…!!!

 5. gül dedi ki:

  HATİCE YILDIZ hanıma kesinlikle katılıyorum tesettür giyiminde sümürülüyoruz gönül kolat giyimde aynen böyle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir