Pembe Dünyalara Özel Bir Kombin

Pembe Dünyalara Özel Bir Kombin

Pudra Renkli Kombin

İşte size bıcır bıcır insanın içini ferahlatan şık bir kombin sunuyoruz. Pastel tonların hakim olduğu kombinimizdeki elbisenin albenisi gerçekten dikkat çekici. Pileli rengarenk eteği ile tercih edilebilecek bu elbiseyi yine elbise ile aynı tonlardaki ceketi birarada kullanabilirsiniz. Pudra rengin hakim olduğu elbisemizdeki mint rengin geçişi de ayrı bir cazibe katmaktadır. Aslında pudra ve mint rengi birbiri ile adeta en çok kullanılan renkler arasında gelmektedir. Böyle bir elbise tercihimizin altına şık pudra bir kumaş pantolonu da tercih edebiliriz.

Arkadaşlarınızla toplantılarınızda dingin ve neşeli ruh halinizi böyle bir kombinle yansıtabilirsiniz. Özellikle genç kızlarımıza önereceğimiz bu kombinimizi yine aynı renk geçişlerindeki olan tüm aksesuarlarla tamamlayabilirsiniz. Pudra bir saat ve takıyı ekru bir inci kolye ile tercih edebilirsiniz. Mint yeşili şık topuklu ayakkabı ve şal ile kombinimizdeki tek renk hakimiyetini kırabilirsiniz.

Şıklık ve zarafet tüm hanımlarda farklı algılanıp tercih edilmektedir. Bizler de sizlere yaptığımız günlük kombinlerimizde her hanımın zevkine uygun kombinler yapmaya gayret gösteriyoruz. Önemli olan doğru kıyafet ve renk tercihlerini yapabilmektir. Biz duygularımızla, düşüncelerimizle kendimiz için temiz bir sayfa açalım. Masumiyetimizi pembe ve beyazla buluşturalım. Ruh halimiz pozitif değerlerle beslensin ki herşey pespembe ve umut dolu olsun.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç

Yorumlar

“Pembe Dünyalara Özel Bir Kombin” için bir cevap

  1. ebru dedi ki:

    bunları nerelerden veya hangi sitelerden bulabileceğimizi de yazsanız keşke…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir