Pembe Bir Rüya, Pembe bir Hülyanın Kombini

Pembe Bir Rüya, Pembe bir Hülyanın Kombini

Şeker Pembesi Renkli Elbise Kombini

Şeker tadında diye tabir edilen pembe rengin biz bayanlar için apayrı bir yeri vardır. Pembe aynı zamanda güzel umutların ve hayallerin de rengidir. Huzurlu bir yuva, sağlıklı bir yaşam ve sevdiklerimizle bir ömür boyu mutluluğun resmidir de diyebiliriz. Özellikle genç kızlarımızın ve kendini genç hisseden hanımlarımızın tercih ettiği bu rengi sizler için bugüne özel olsun diye kombinledik. Kolsuz ve diz altı boyu olan elbisemizi beyaz bir ceket ve pantolonla tamamlayabiliriz. Bu üçlü ile sade ve şık bir tercih de yapmış oluruz.

Eşarp tercihlerimizi bazen tek renkten yana iken bazen de renkli eşarpları tercih ederiz. Bizler de bu kombinimizdeki sadeliği kırmak ve renk dengesini biraz dağıtmak için böyle içinde birçok rengi barındıran bir eşarbı tercih ettik. Çantamız ayakkabımız ile de eşarptaki renk tercihimizin dengesini korumuş olduk. Bayanların takılara olan düşkünlüğünü biliriz. Kıyafetlerimiz de olmazsa olmazların başında takı gelir. Eğer hiçbir takı tercih etmemişsek muhakkak bir kol saati kullanırız. Açıkçası benim de takılarımın arasında ilk sırayı saatlerim almaktadır.

Zevkler ve renkler göreceli ve değişkenlik gösterse de hanımların vazgeçemediği pembeyi birçok kıyafet tercihimizde görmekteyiz. Kıyafetlerimizde tercih etmediğimiz zaman muhakkak eşarp ya da şal tercihlerimizde pembeyi kullanırız. Pembe bir dünya oluşturalım ki; umutlarınız her zaman pembe bir sayfayla taçlandırsın. Hayallerimiz bir hülya, bir rüyadan öte gönlümüz mutluluklarla huzur ve sükun bulsun.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir