Pazar Kahvaltılarının Yeni Adresi Fahham Kuruçeşme

Pazar Kahvaltılarının Yeni Adresi Fahham Kuruçeşme

Pazar Kahvaltılarının Yeni Adresi Fahham Kuruçeşme

Haftanın dört gözle beklediğimiz günü Pazar ve bu güne güzel başlamamızı sağlayan Pazar kahvaltıları… Şöyle bol çeşitli, sınırsız çaylı, mümkünse boğaz manzaralı bir kahvaltıyla güne başlamak, bütün gün enerjinizin yüksek ve keyfinizin yerinde olmasını kolaylaştırıyor. İstanbul’un güzide semtleri ise bu açıdan adeta birbirleriyle yarışırcasına güzel mekanlara ev sahipliği yapıyor. Deniz kenarı ve boğaz manzarası deyince ise akla belli başlı yerler geliyor. Bunların en çok tercih edilenlerinden bir tanesi de tabi ki Kuruçeşme.

Pazar Kahvaltılarının Yeni Adresi Fahham Kuruçeşme

Ferah ve şık kafelere ev sahipliği yapan Kuruçeşme’de artık Pazar kahvaltıları için yeni bir adres daha var: Fahham Kuruçeşme. Modern iç tasarımı, rahat koltukları, muhteşem manzarası ile oldukça cazip bir yer olarak hizmete giren kafede, doğu ve batı sentezi yapılarak oluşturulan menüyle birçok farklı lezzetler misafirlere sunuluyor. İsterseniz tavuklu nachos isterseniz de ıspanaklı pide siparişi verebiliyorsunuz mesela. Bu açıdan oldukça zengin olan menünün dergi şeklinde tasarlanmış olması da yenilikçi ve ilgi çekici görünmesini sağlıyor.

Pazar Kahvaltılarının Yeni Adresi Fahham Kuruçeşme

Pazar Kahvaltısına Yeni Bir Boyut

Bu mekan için “Pazar kahvaltısına yeni bir boyut kazandırmış” desek abartmış olmayız. Zira serpme olarak servis edilen kahvaltıda çok çeşitli peynirler, ev yapımı organik reçeller, yumurtalar ve börek seçenekleri ile size adeta bir ziyafet sunuluyor. Sıcak ve samimi bir ortamda yapılan bu tarz bir kahvaltı ise hem gözünüze hem gönlünüze hem de midenize hitap ediyor. Ayrıca kafenin mis kokulu pastane kısmında da çeşit çeşit tatlılar, güzel sunumlarla ziyaretçilerini kendisine çekiyor. Özel yapım içecekler de burada hazırlanarak, tercihe göre sunuluyor.

Pazar Kahvaltılarının Yeni Adresi Fahham Kuruçeşme

Boğaz Manzarasına Doyacağınız Teras

Fahham Kuruçeşme’nin en çok beğenilen yanlarından bir tanesi olağanüstü manzaraya sahip bir terasının olması. Özellikle kahvaltı sonrası böylesi bir manzaraya karşı içilen Türk kahvesi, keyfinizi tamamlıyor. Güne burada kahvaltıyla başlayamadıysanız, akşam yemeği tercihi olarak da epey iyi bir seçenek olarak gözüküyor.

Pazar Kahvaltılarının Yeni Adresi Fahham Kuruçeşme

Balık çeşitleri, et yemekleri ve steakler, kebaplar, pizzalar, makarnalar ve ev yapımı hamburgerler menüde yer alan yiyeceklerin yalnızca bir kısmını oluşturuyor. Bunun haricinde mekana özel olarak da, farklı soslarla hazırlanmış atıştırmalıklar, peynirler ve wrapler de hazırlanıyor. Eğer mekana uğradığınız sırada formunuzu koruyorsanız ya da diyetteyseniz sizin için de bir çözüm sunuluyor ve ‘Fit Menü’ ile yiyeceklerin ve içeceklerin hangisinin kaç kalori olduğu belirtiliyor. Siz de buna bakarak, belirlediğiniz sınırı aşmadan rahatça seçim yapabiliyorsunuz.

Pazar Kahvaltılarının Yeni Adresi Fahham Kuruçeşme

İstanbul’un bu en güzel yerlerinden birisi olan Kuruçeşme’de hizmete giren yepyeni bir mekan Fahham Kuruçeşme. Henüz bu kadar yeni olmasına rağmen, hizmet politikası, çalışan kalitesi, servis anlayışı ve tabi ki mekan konumu ve dizaynı ile şimdiden ismini duyurmaya ve birçok ziyaretçiyi kendisine çekmeyi başarmış. Biz de Kuruçeşme’nin bu yeni ve özel mekanına gidip, şahsen deneyimlemenizi tavsiye ediyoruz.

Fahham Kuruçeşme İletişim:

  • Adres: Muallim Naci Caddesi No:91 Beşiktaş İstanbul
  • Tel: (0212) 358 5854

Hazırlayan: Esra Ünal

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir