Pastel Bir Elbise; Şıklık ve Zerafet Kombini

Pastel Bir Elbise; Şıklık ve Zerafet Kombini

Pastel Renkli Tesettür Kombinler

2013 İlkbahar – Yaz sezonunda en çok tercih edilen renkler pastel tonlardır. Yazın canlılığı ve enerjisi adeta bu renklerle hayat bulur. Soft tonlar aslında bir bayana en çok yakışan renkler arasında gelmektedir de diyebiliriz. Mint yeşili, açık mavi, pudra, açık pembe ve sarı özellikle pastel tonlarda bu sezon en çok öne çıkan renkler olmuştur. Biz de kombinimizde pudra bir elbiseyi kombinledik. Kolsuz ve diz altı tasarlanan bu elbiseyi içine tercih edebileceğimiz bir beyaz gömlek ya da beyaz bir penye bady ile kullanabiliriz. Yine aynı tonlarda kumaş bir pantolonla da tesettürlü hanımlar için bir kombin elde edebiliriz.

Pudranın kombinde en çok şık durduğu renkler arasında mint yeşilini sayabiliriz. Bu kombinimizde mint yeşilini şal, çanta, ayakkabı ve takılarla tamamladık. Yaz günlerinde tercih edilen açık ayakkabıları bu kombinimiz için tercih ettik. Sıcak yaz günlerinde özellikle tatil dönüşü bu renkleri tercih etmenizi öneririz.

Hafif görünümlü bir elbise içinde, naif duyguların yeşerdiği bir kıyafet, temiz duyguları yansıtır. Elbisemizin belden büzgülü eteklerinin üst kısmı bir güpür niteliğinde beyaz papatyalarla sanki oyalanmış gibidir. Nezafet bir duruşu, nezaketle karşılamak gerek. İşte bu elbise böyle bir duyguyu bize yaşatabiliyor. Ayakkabımızın ve ipek şalımızın böyle bir pastel kıyafetteki yeri; çantayla birlikte şıklık ve zarafettir.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir