Parliament Mavisinin Şık Kombini

Parliament Mavisinin Şık Kombini

Yazlık Parlement Mavisi Kombin

Yaz kombinleri ile birlikte kıyafetler de renklendi. Pembeler, sarılar, maviler hepsi de yazın o sıcak havasını taşımakta. Sizlere bugün için hazırladığımız parliament mavisi bir elbisenin çimen yeşilindeki tüm aksesuarlar ile uyumunu göstermek istedik. Yine bu rengi gold, pembe, ekrularla da kombinleme imkanı vardır. Arkadaşlarınız arasında gerçekleştirdiğiniz ev toplantılarınızda rahat kesim yakası taşlı bu şık elbiseyi içine giyeceğiniz beyaz uzun kollu bir penye bady ile tamamlayarak tercih edebilirsiniz. Beyaz bol bir kumaş pantolonla da tam bir uyum sağlayabilirsiniz.

Parliament mavisinin baskın bir renk olması sebebi ile ayakkabı tercihimizi beyazdan yana kullandık. Çok fazla baskın rengin hakim olduğu kombinler zarafeti kaybedebilir. Yine eşarp tercihimizde mavi fuşya ve çimen yeşilini barındıran bir tercih yaptık. Aksesuar seçimlerinizde renkleri ister kombinimizdeki gibi ister daha farklı seçeneklerle tamamlayabilirsiniz.

Bu elbisemiz; gerek kesimi, gerek modeli ve kumaşıyla hayranlık uyandıracak bir şaheser kadar etkileyici. Mavi bir elbise… Mavi bir gece. Yaz gecelerinin serinleten mehtabın aydınlığı ve sudaki yakamozu. Samanyolu’nda, irili ufaklı yıldızların altında romantik anılara imza atan zarif ve şık bir elbise. Mutluluğun duygularla yüklendiği mavinin gizemi, aynı zamanda bir sanatsal yapıt ve estetik kalıpların harika bir yorumu, özel bir kıyafet…

Sizin de özeliniz; böyle bir özel elbiseniz olsun. Sizin de ruhunuzu okşayacak, böyle bir güzel kıyafetiniz olsun.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç
Yayın Editörü

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir