Pamuklu Şallar Hangi Parçalarla Kullanılır?

Pamuklu Şallar Hangi Parçalarla Kullanılır?

Pamuk Şallar ile Spor Tesettür Kombinler

Ultra sportif stillerin yıldızı parlamaya devam ederken konfor şıklığın bile önüne geçiyor. Tesettürlü kadınlar içinse bu rahat görünümlere eşlik eden en önemli parça ‘pamuklu şallar‘ oluyor. Özellikle kavurucu sıcaklarda ipek şalların pabucunu dama attıran bu tasarımlar, yumuşak ve nefes alan dokularıyla çekim alanını genişletiyor.

Vanensis Düz Renk Cotton Şal Modelleri

Unutmamanız gerekense iyi bir kombin için gerekli olanın sadece doğru parça ve renk uyumdan geçmediği. Bir gece kıyafetiyle pamuklu şalın ya da pamuklu şallarla ışıltılı bir topuklu ayakkabının iyi tercih olmadığı aşikar. Her ne kadar sezon uyumsuzluk içinde uyum olsa da, dikkat edilmesi gereken pek çok ayrıntı var. Şıklığı kusursuz bir şekilde yansıtmak içinse ikonik bir tavra bürünmeyi başaran pamuklu şallar hangi parçalarla kullanılır ya da hangi parçalarla kullanılmaz, işte cevabı…

Keten ve Poplin Kumaşlarla Pamuklu Şal Kombini

Poplin ve Ketenlerle Üst Düzey Uyum

Pamuklu şalların nefes alan dokuları yine kendi gibi organik kumaşlarla harika bir uyum içinde. Pamuklu şallarla kombinleyeceğiniz kıyafetleriniz poplin, keten, şile bezi, pamuklu krep gibi yumuşak kumaşlarla tasarlanırsa çok daha iyi bir görünüm elde edeceksiniz.

Pamuklu Şallar ile Şık ve Sportif Tesettür Kombin

Şık ve Sportif Karmaşa Yaparak Kullananın

İpeksi, şifon ya da krep gibi ekstra şıklığa yatkın kumaşlarla tasarlanan parçalar da pamuklu şallarla uyum sağlayabilir. Ancak dikkat etmeniz gereken bu kıyafetlerin bir taraftan sportif bir tavrının olması gerekiyor. Örneğin, uçuş uçuş bir şifonla tasarlanan bol pantolonları basic bir tişörtle tamamlarsanız pamuklu şalınız uyum içinde gözükecektir. Ancak bu pantolonu ipeksi bir bluzla kombinler şık bir görünümü yakalamak isterseniz pamuklu şallar pek de iyi bir tercih olmayacaktır.

Pamuklu Şallar İle Salaş Tesettür Kombin

Salaş Görünümlerle Cool Bir Görünümü Yakalayın

Sıcak havaların kurtarıcısı pamuklu şallarla, sezonun en salaş ve bir o kadar da cool görünümlerine adım atmak mümkün. Bunun içinse ister pamuklu kreplerle isterseniz de basic parçalarla kombin yapın. Her durumda oversize görünümleriyle konforu vadeden tasarımlar, pamuklu şallarla iyi bir silüet kazanacak.

Desenli Şal Modelleri

Ultra Şık Parçalarla Kombinlemeyin!

Yıkılan modanın kuralları şık ve sportif ikilisini bir araya getiriyor olsa da bazı sınırlar hala var. Nasıl ki abiye bir elbise pamuklu şallarla uyum sağlamaz, topuklu ayakkabılar, ipek bir ceket ya da saten bir elbiseyle de iyi bir görüntü oluşturmaz. Burada önemli olan kıyafetlerinizdeki parçanın kullanacağınız parçaya göre şekil değiştirip değiştirmeyeceği olacaktır. Örneğin krep bir tunik ya da şifon bir gömlek kullandığınız parçaya göre şekil değiştirirken; ipeksi krep A kesim bir elbiseyi pamukluyla kombinlemek pek iyi durmayacaktır.

Denim Ceket Pamuklu Şal Kombini

Denimlerle Üst Düzey Eşleşme

Pamuklu şalların en iyi uyumu sağladığı parçalar hiç şüphesiz denimler. Üst düzey konforla buluşmanın sağlandığı bu ikilide cool bir görüntünün formülü ortaya çıkıyor.

Pamuklu Şallar İle En Güzel Kombniler

En iyi Uyum: Sweatshirtler, bomber ceketler, bol pantolon takımlar, çizgili gömlekler, basic tişörtler, oversize elbiseler, keten tunikler pamuklu şallarla kombinleyeceğiniz en iyi seçeneklerden…

Bir Kere Daha Düşünmeniz Gereken Parçalar: Kombinlerken bir kere düşünmeniz gereken parçalarsa, ipeksi dokudaki ceket ve dış giyim parçaları, vücuda oturan kesimdeki şık elbiseler, payetli ve ışıltı dolu şifonlar, yüksek topuklu ayakkabılar…

Vanensis Şal Desen Organik Cotton Şal

Moda Editörü Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir