Eda Atalay; Özgüveni Yüksek, Cesur ve İkonik

Eda Atalay; Özgüveni Yüksek, Cesur ve İkonik

Eda Atalay 2019 Tesettür Giyim Koleksiyonu

Sıcak yazı doyasıya yaşadığımız, göz alıcı detaylara daha çok odaklandığımız şu günlerde birbirini kovalayan özel davetler, tatil hazırlıkları ve şehrin yaz temposu kendini iyiden iyiye hissettiriyor.

Modest giyimin öz güveni yüksek cesur markası Eda Atalay‘ın ikonik yaz koleksiyonu özel davetler için özgün bakış açısı sunarken hayranlık uyandıran casual ürünleriyle 2019 trendlerini yorumlayarak modern ve şehirli kadının yaşamının tüm alanlarına ışıltılı bir dokunuş yapıyor.

Eda Atalay 2019 Tesettür Giyim Koleksiyonu

Eda Atalay 2019 Yaz Koleksiyonunda yer alan parçaların her birinde kaliteli kumaşlar, usta ellerden çıkan incelikli detaylar ve kadın vücudunu daha yakından tanıyan kalıplar öne çıkıyor. Sezonun kısır döngüsünden uzak öz güveni yüksek kalıpları, cesur renkleri, geçmişe ve yeni nesil çizgilerin durmaksızın yükselişine kadar bir çok farklı detayı bir araya getiren Eda Atalay, 2019 Yaz Koleksiyonunda her kadının kendinden bir parça bulabileceği ikonik tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

Eda Atalay 2019 Tesettür Giyim Koleksiyonu

Öz Güveni Yüksek Kalıplar

Modest giyim dünyasının en yenilikçi markası Eda Atalay, yeni sezonda incelikli işçiliği maksimal kalıplarla birleştirdi. Yansıyan ışığı görsel bir şova dönüştüren özel kesim pililer, volanlar, asimetrik kesimler, geniş manşetler, yüksek beller ve oversize bedenlerin hakim olduğu 2019 yaz koleksiyonunda, öz güveni yüksek ve cesur formlar göze çarpıyor.

Eda Atalay 2019 Tesettür Giyim Koleksiyonu

Cesur Renkler

Markanın 2019 yaz koleksiyonunda sıcak ve enerji dolu mevsimin tüm enerjisini yansıtan cesur neon renkler ve pastel tonlar ön plana çıkarken siyah ve sezonun öne çıkan rengi ekrunun asaleti Eda Atalay zanaatinin estetik bir yansıması olarak öne çıkıyor.

Eda Atalay 2019 Tesettür Giyim Koleksiyonu

İkonik Tasarımlar

Eda Atalay’ın mükemmeliyetçi tasarım anlayışının her bir parçada hissedildiği koleksiyonda stilini yaşamının her alanında önde tutan kadınlar için onlarca ürün yer alıyor. Genç neslin stil kodlarından esinlenerek hazırlanan koleksiyonda sportif, şık ve rahat tasarımlar bir arada sunuyor. Minimal sportif tasarımların sıkça kullanıldığı koleksiyon yazın canlı renklerinde genç, cesur ve dinamik kadınlara sıra dışı modeller sunuyor. Doku ve formların dans ettiği siluetlerle hem şık hem de rahat hissedeceğiniz parçalar günün her saatinde stilinizin vazgeçilmez parçalarını olacak.

Eda Atalay 2019 Tesettür Giyim Koleksiyonu

Kadının Gücünden Doğan Marka

Eda Atalay, modern ve yaşamın içinde aktif olan muhafazakar giyim tarzını benimsemiş kadınların stiline yeni bir soluk getiriyor. Her yaştan ve her stilden kadının kendi tarzlarına uygun ürünleri rahatlıkla bulabileceği seçkin bir moda ve online alışveriş sitesi fikrinden doğan marka geniş ürün yelpazesi ile moda severlerin yeni gözdesi!

www.edaatalay.com.tr
Instagram: @edaatalayofficial

Eda Atalay 2019 Tesettür Giyim Koleksiyonu

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir