Özgür Masur’un İlkbahar-Yaz Pret-a-Couture Koleksiyonu Güçlü Siluetleri İle MBFWI’da

Özgür Masur’un İlkbahar-Yaz Pret-a-Couture Koleksiyonu Güçlü Siluetleri İle MBFWI’da

Özgür Masur MBFWI SS21 (Yeşil Takım)

Özgür Masur, Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul kapsamında 15 Ekim Perşembe günü İlkbahar/Yaz 2021 koleksiyonu defilesini geçekleştirdi.

İlkbahar-Yaz 2021 hazır giyim koleksiyonunu markasının DNA’sında bulunan kadın siluetlerini birleştirdiği ışıltılı siluetlerle sunan Özgür Masur, pret-a-couture çizgisinde ilerlemeye devam ediyor.

Özgür Masur MBFWI SS21 (Yeşil ve Mavi Elbise)

İmza siluetlerin canlı renklerle buluştuğu koleksiyonda; yeşil, mavi, turuncu ve pembe silüetler ön plana çıkarken onlara beyaz ve ekru eşlik ediyor. 24 parçalık koleksiyonda formun gücü öne çıkıyor. Kabarık etekler, uçuşan siluetler, cut-out detaylar, drapeli kesimlerin maksimize edildiği formlarda öne çıkan güçlü kadınlar, güçlü siluetler.

Özgür Masur MBFWI SS21 (Taşlı Elbise ve Ekru Etek-Bluz)

Hayatın her anının kutlamaya değer olduğunun altını çizen Masur, kendisini önemseyen kadınlar için neden aramayan bir şıklık sunuyor. Ve kadınların sadece kendileri için giyindiği, hazırlandığı o anlara eşlik etmek istediğini vurguluyor.

Özgür Masur MBFWI SS21 (Fiyonk,drape ve plise detaylı tasarımlar)

Özgür Masur’un İlkbahar-Yaz Pret-a-Couture koleksiyonu; güçlü silüetleri markanın DNA’sındaki lüks algısıyla buluşturuyor. Lüksü özümsemiş siluetler, markanın DNA’sındaki couture kültüründen beslenen hazır giyim koleksiyonlarını ortaya koyuyor.

Özgür Masur MBFWI SS21 (Turuncu ve Yeşil Elbise)

Masur, yazın renklerinin ve geride bıraktığı fresh hissin arkasındaki bu koleksiyonda hiç bitmeyen bir yaz düşünü ardına alıyor. İçerisindeki “demi-couture” parçalar ile öne çıkan koleksiyon, kadınların özgün ve güçlü ruhuyla birleştiriyor.

Özgür Masur MBFWI SS21 (Beyaz Balon Kol Tasarımlar)

Silver dokular, ışıldayan kumaşlar, hacimli siluetler, koleksiyonun temelini oluştururken, sezon renkleri de vurgulanıyor. Couture algısını hazır giyim pratikliğiyle buluşturan koleksiyon, Özgür Masur çizgilerindeki lüks tavırdan ödün vermeyen, özgüveni yüksek siluetlere dönüşüyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir