Özgür Bir Giyim için Bol ve Uzun Tunik Modelleri

Özgür Bir Giyim için Bol ve Uzun Tunik Modelleri

Tesettür Giyim Uzun Tunik modelleri 2014

En Güzel Salaş ve Uzun Tunik Modellerini Sizler İçin Araştırdık

Tesettürlü hanımların kıyafet tercihlerinde en büyük ölçü tercihi, rahat ve bol modellerden yana olmalıdır. Özellikle kilolarından çok memnun olmayan hanımlara tavsiye edeceğimiz elbise, tunik ve gömlek tercihlerinde salaş modeller giymeleri, onları sıkıntıdan kurtaracaktır. Bizler de sizin için sezonun hoşumuza giden, en güzel salaş ve uzun tunik modellerini araştırdık.

Tesettür Giyim Uzun Tunik modelleri 2014

Arzu Ergen tunik modelleri sezonun trendlerini taşımakta. 2013-2014 sonbahar kış sezonunda en çok konuşulan ve günümüz trendine damgasını vuran, havyan desenlerinden zebra ve leoparı Arzu Ergen tunik modellerinde görmekteyiz. Ayrıca kaz ayağı ve kamuflaj desenli modeller de öne çıkan parçalar arasında bulunmaktadır.

Tesettür Giyim Uzun Tunik modelleri 2014

İki parça asimetrik kesim tunik modelleri, modern ve rahat görünümü ile tercih edebileceğiniz tasarımlar arasında olmalıdır. Özellikle siyah üzerine tasarlanan tunikler, kış sezonu için en ideal renklerin başında gelmektedir. Hanımlar arası toplantılarınızda şık tunik modellerini farklı bir stil oluşturmak için de tercih edebilirsiniz.

Tesettür Giyim Uzun Tunik modelleri 2014

Sonbahar, kış, trendler ve kombinler. Stil ve şıklık deyince bu kavramlar tüm hanımların ilk konuştukları gündem konularını almaktadır. Yesiltopuklar.com olarak sezona ait en şık modeller ve en yeni moda dünyasına damgasını vuran trendlerin hepsini, sizleri için araştırmaya devam ediyoruz.

Yorumlar

“Özgür Bir Giyim için Bol ve Uzun Tunik Modelleri” için 3 cevap

  1. sema dedi ki:

    bunlar hangi markanın söyleyebilir misiniz ?

  2. nuryesilhayat@windowslive.com dedi ki:

    leopar desenli uzun tuniklerininizi nasıl sipARİŞ VEREBİLİRİM ÇOK ACİL..

  3. Hatice dedi ki:

    Leopar desenlı tunık sarın almak ıstıyorum bıde ıcınde sıyah elbısede varmı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir